"Maleńkie morderstwa". Koniec tureckiego serialu w Zoom TV? Stacja zmieniła godzinę emisji ostatnich odcinków. Dlaczego?

Serial "Maleńkie morderstwa", tur. ("Ufak Tefek Cinayetler") o perypetiach czterech przyjaciółek zniknął z ramówki stacji Zoom TV na kilkanaście odcinków przed wielkim finałem. Widzowie nie kryją swojego oburzenia i dopytują, co się stało. Gdzie i kiedy można oglądać ostatnie odcinki "Maleńkich morderstw"? Wyjaśniamy.

Multimedia

"Maleńkie morderstwa" - kiedy koniec serialu? Gdzie oglądać ostatnie odcinki "Ufak Tefek Cinayetler"?

"Maleńkie morderstwa" to turecki serial, który emitowany jest przez Zoom TV. Produkcja powiada o losach czterech przyjaciółek z liceum, które po latach wróciły do rodzinnego miasteczka na pogrzeb dyrektora szkoły. Pod pozorami wzajemnej sympatii i otwartości bohaterki - dawne przyjaciółki - pielęgnują ukryte animozje, podlewają zazdrość, skrywają swoje małe i duże sekrety.

Oya poznaje prawdę o morderstwie! Co wykaże prowadzone przez Kemala przesłuchanie? Zobacz więcej

Serial "Maleńkie morderstwa", tur. ("Ufak Tefek Cinayetler") pojawił się w ramówce Zoom TV w sierpniu 2020 r. Początkowo przygody Oyi (Gökҫe Bahadir), Merve (Aslıhan Gürbüz), Pelin (Bade İşçil) i Arzu (Tülin Özen) można było oglądać o godz. 19:00. Od listopada 2020 r. nowe odcinki "Maleńkich morderstw" można było oglądać w godzinach przedpołudniowych. W lutym 2021 r. na kilkanaście odcinków przed końcem serialu, ponownie zmieniono godzinę emisji, tym razem na... 4:20 rano. Skąd ta zmiana? Zoom TV wyjaśnia, że powodem takiej decyzji są niesatysfakcjonujące wyniki oglądalności.

Do zmiany godziny emisji serialu "Maleńkie morderstwa" zmusiły nas niesatysfakcjonujące wyniki oglądalności tej pozycji programowej. W trosce o najwierniejszych fanów serialu zdecydowaliśmy się wyemitować serial do końca o innej porze - raz w tygodniu z wtorku na środę o 4:20. Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Waszą wyrozumiałość. - taki komunikat pojawił się kilka dni temu na profilu stacji w mediach społecznościowych.

"Maleńkie morderstwa" - nowa pora emisji serialu "Ufak Tefek Cinayetler"

Serial "Maleńkie morderstwa" będzie więc emitowany raz w tygodniu z wtorku na środę o 4:20. Emisja ostatnich odcinków rozpocznie się od przyszłego tygodnia. Z naszych informacji wynika, że 125. odcinek serialu "Maleńkie morderstwa" będzie można obejrzeć w środę, 23.02.2021 o godz. 4:20 w Zoom TV. Sprawdź program tv.

Przeczytaj streszczenie 125. odcinka "Maleńkich morderstw"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rentowny-Johny! (gość)

    Ja.oglądam tylko.Radio i mam spokój!

    20.03.2021 11:32
  • LEOŚ !-AKSAMITNY! (gość)

    Macie.pretensje?- oglądajta tylko .?- pogode!- ta zawsze się zmienia

    20.03.2021 11:29
  • Zdziczała- Cezonja! (gość)

    Najlepsza jednak jest tv- Trwam !- nigdy nie zawodzi!

    20.03.2021 11:23
  • Laskonogi ! (gość)

    Lajkonik- Lajkonik- to właśnie JO!- trala lala lala tra ta ta ta!- taka.właśnie jest.tv- zoom- jak ten psychodeliczny tekst!

    20.03.2021 11:20
  • Oklahoma- ten tego! (gość)

    Hej- Sonia- tu Bronia!- papalki!- ale im przysoliłąś!

    20.03.2021 11:06
  • RAJMUNDO- Z - PARSZYEKOWA! (gość)

    Dziwię- się , że tej TANDETY- nikt jeszcze nie ZAWIESIŁ( HALO?- do KRST- i tam jak się nazywacie( nie reagujecie?)!- zabrać padalcom z ZOOM' - pasmo nadawania( Chyba że w" .........

    19.03.2021 16:55
  • Głędolina co na was się wypina! (gość)

    Nie wstyd wam- padalce!- ludzie- was - NIENAWIDZĄ- BU BU BU!- ZOOM - SROM!

    17.03.2021 14:04
  • Aldona- Rozpalona!- wow! (gość)

    Uwaga!- Super Stacja!- program na dziś- po pierwsze- Gang Olsena po 2- Gang Olsena 3- 4 - 5 - 6- Gang Srolseba a po - Debilna pani Vukietowa 1 - 2-3- 4- wymiotujcie i skasujcie stacje zoom!- ble bu ble bu etc.......

    16.03.2021 08:37
  • Lambada! (gość)

    Program tv- ZOOM- na dzisiaj!- Gang Olsena następnie Gang Olsena następnie Co ludzie powiedzą następne Co ludzie powiedzą - nastepnie Goło coś tam ( czyli mierzenie penisów)- etc- ale frajerska stacja !

    16.03.2021 08:30
  • Lambada! (gość)

    Program tv- ZOOM- na dzisiaj!- Gang Olsena następnie Gang Olsena następnie Co ludzie powiedzą następne Co ludzie powiedzą - nastepnie Goło coś tam ( czyli mierzenie penisów)- etc- ale frajerska stacja !

    16.03.2021 08:22
  • Babcia- Krysia (gość)

    I znowu - PADALCE!- Zakodowali nagrywanie ich pieprzonej stacji- zoom- jak to mówią w tureckich serialach" żeby was SZLAG trafił, bękarty umysłowe!- TERAZ JUŻ PRZEGIELIŚCIE ' NIKT TEGO WSTRĘTNEGO SYGNAŁU Z WASZEJ STACJI NAEET NA MINUTĘ NIE WŁĄCZY- ŚCIERY!

    10.03.2021 12:38
  • Diego- Vega (gość)

    No nie!- Zoom- odczuł spadek zainteresowania ich stacją- bo łaskawie odkodował zablokowaną wcześniej możliwość nagrywania o4:15- serialu Malenkie Morderstwa!( informuję wszystkich co chcieli nagrywać)- bo sprawdziłem!- jednak te wpisy z oburzeniem na stację.troszeczkę pomogły#🐣🐣🐣

    10.03.2021 08:48
  • Cud (gość)

    Chyba można nagrać co do tej pory było niemozliwe

    09.03.2021 23:55
  • Promieñ- "X" (gość)

    Co za beszczelne zboczone łby kierują tą penerską( patrz - pener w Wuelkopolsce !- określenie bajgorszego sortu człowieka - padalec to e porównaniu z peberem ( penerstwem)- to miłe określenie!-wstrętna obleśna i PENERSKA - STACJA!- kto to gówno ogląda ( mierzenie penisów itd)- ty naczelny - zmierz sobie ten ZRYTY SWÓJ ŁEB - IDIOTO - OSRANCU ZBOCZONY!- - Spieprzajcie z pasma do nadawania - gnojstwa - JAK KTOŚ Z KRRIT- TO CZYTA - TĘ ZBOCZONĄ STACJĘ ZOOM- - Zawiesić e nadawaniu - ODEBRAĆ IM KONCESJĘ!- to ma być Kara z traktowanie abobentów jak , nic"- i za przerwanie serialu " Maleńkie Morderstwa"- NIECH WAS SZLAG!( hak to w tureckich serialach często mówią!)!

    09.03.2021 21:51
  • ktoś (gość)

    Bardzo mnie zdziwiło...kiedy zobaczyłam fragment -Magia nagości . Od 23 pokazywanie i mierzenie penisów, ogladanie kolczyków w c....e !!!! Czy wam nie wstyd takie obrzydliwe gówna nadawać ??? Nawet u mnie młodzi gdy spojrzeli stwierdzili że obrzydliwe..... ciekawe , inne kanały dla dorosłych do odkodowania a wy pokazujecie takie coś ?? i dlaczego nikt na to uwagę nie zwróci i nie usunie z programu !!!! A na telewidzach sie wyżyli za dowiedzenie sie o sobie prawdy !!!!

    09.03.2021 14:48
  • Sonia (gość)

    Banda ruskow iputina abyscie sie posrali w pory debile juz po was ten dyrektorek pojdzie skubac trawke razem z olsenem swinstwo jestesmy ludzmi nalezy nam sie szacunek a nie 4.20 bekac na was

    07.03.2021 13:37
  • Helena (gość)

    Dziwię się kto zarządza tą stacją jest osobą nie nadająca się do tej pracy ,ponieważ my telewidzowie płacimy abonament i skoro telewidzowie proszą o wznowienie to do cholery telewizja jest dla telewidzów ,Dlatego osoby nie nadające się powinny iść w dostawek BASTA

    05.03.2021 10:43
  • Marta (gość)

    Pierwszy raz spotkałam się z takim zlekceważeniem telewidzów ....nie do wiary , ze podłość nie zna granic !!! Zablokować nagrywanie żeby nie obejrzeć o odpowiedniej porze dla siebie serialu ???? To chamstwo , co im to dało , świetny ubaw z ludzi ??? Powinni dostać porządnego kopa z pracy !!!!

    04.03.2021 20:18
  • Johny- zniechęcony!😁 (gość)

    Codziennie włączam o godz 10:45 stacje Zoom- z nadzieją WIELKĄ NADZIEJĄ- że zobaczę pusty ekran z informacją - tv- Zoom- skończyło nadawanie z braku zainteresowania ze striny widzów!- ale jeszcze " parszywki"- nadają!- JUŻ NIEBAWEM ICH NIE BĘDZIE!( otrzywiście po chwili przełączam na inny kanał aby im nie robić oglądalności)- co u nich jest tandeta tałatajstwo - Debilne Olseny po raz enty, Idiotka - Bukietowa , jakieś bzdurne Opowieści o Duchach - powikłane ruski program Projek Lafy i inne bzdety . Coraz więcej ludzi tak mimochodem pytam i nikt z tych.co pytam nawet już nie włącza naeet na chwilę tą stację!- WIĘC NIEDŁUGO - PLAJTA- BRAVO BRAVISIMO- HE HE HE HE !-😁😁😁😁

    04.03.2021 11:28
  • Zemsta Frankensteina! (gość)

    Do- MG- fajnie , że podałeś namiary gdzie oglądać!- ale moja babcia nie będzie oglądać serialu po turecku zresztą inni też!' z nagrywaniem niby ok ale tak zakodowali , że odrzuca funkcję ( może tylko w mojej)- pozatym tak już wyemitowali 2 albo trzy idcinki do końca trochę zostało - to jak to się " po ptokach"- mamy tylko nadzieję , że ta stacja niedługo zniknie z ekranów nasxych telewizorów !-. Czego im serdecznie życzę !- za ŚWINSTWO JAKIE ZROBILI-EMERYTOM RENCISTOM I INNYM CO NIE MOGĄ FUNKCJONOWAĆ POZA DOMEM!- - i Hasło do wszystkich wykiwanych przez ZOOM- ...🎇🎇🎇🎇ODŁĄCZYĆ ZE SWOICH.TRLEWIZORÓW TĘ STACJĘ- to szybko padną i znikną z tv!😁😁😁😁😁😁😁😁

    04.03.2021 11:17
NowszeStarsze