"Maleńkie morderstwa" odcinek 125. Oya poznaje prawdę o morderstwie. Co wykaże prowadzone przez Kemala przesłuchanie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jak potoczy się spotkanie w górskim schronisku? Oya dowie się, że za morderstwem stoi Arzu. Czy komisarz Kemal, który dołączy do mieszkańców Sarmaşik by przeprowadzić przesłuchania dowie się prawdy? Zobaczcie sami!

Multimedia

"Maleńkie morderstwa" odcinek 125. w nocy z 23 na 24 lutego o godz. 4:20 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Emre (Ushan Çakır) i Kerim (Osman Sonant) podejrzewają, że za spotkaniem w górskim schronisku coś się kryje. Oya (Gökҫe Bahadir) zabrania Taylanowi (Ferit Aktuğ) mówić komukolwiek, że zdradził jej prawdę o dokonanym przez Arzu (Tülin Özen) morderstwie. Emre zapewnia Pelin (Bade İşçil), że nigdy jej nie zostawi, a ukochana Serhana (Mert Fırat) robi im kompromitujące zdjęcia.

Koniec tureckiego serialu w Zoom TV? Stacja zmieniła godzinę emisji ostatnich odcinków. Dlaczego? Zobacz więcej

Komisarz Kemal (Tansu Biçer) dowiaduje się, że Oya jest w schronisku razem z innymi mieszkańcami Sarmaşik i postanawia do nich dołączyć. Podczas wspólnego obiadu Oya prowadzi niebezpieczną grę, wspominając Arzu w taki sposób, że każde jej słowo prowokuje zebranych...

Kerim, aby pomóc przyjacielowi, włamuje się do telefonu Oyi i odkrywa nagranie rozmowy z Taylanem. Kemal dociera do schroniska. Zaczyna przesłuchiwać wszystkich, którzy tam przyjechali wspominać Arzu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • iwona olkusz (gość)

    popieram wszystkie wpisy

    06.03.2021 16:32
  • nati (gość)

    matoly debile co robia nie dadza do konca ogladac wy gangi olsenowske

    03.03.2021 20:43
  • Re (gość)

    Co za tupet o4.15 bez możliwości nagrania w UPC

    03.03.2021 12:50
  • TUTI- FRUTI! (gość)

    Szmaty pieprzone!- kasujecie nuewygodne wpisy co wam nie na rękę!- zschowujecie się tak samo padalce jak tvp- pis- - LUDZIE ODKODUJCIE TĄ PIEPRZONĄ STACJE - OLSEN I CO LUDZIE POWIEDZĄ- I NIEDŁUGO ZBANKRYTUJĄ - Jedyny serial co im się udał - a kołki gdzieś w nocy nadają-UWAGA UWAGA - ZANIM WYGUMKUJĄ- ODKODUJCIE WSZYSCY TV- ZOOM!

    27.02.2021 21:32
  • Alina (gość)

    Jak można dac końcówkę serialu na 4.20 raz w tygodniu i na dodatek n nie można takich odcinków nagrac inne programy tak i tego nie

    24.02.2021 11:09
  • Asli (gość)

    W nocy i raz w tygodniu to szczyt chamstwa

    23.02.2021 22:00
  • Piotr (gość)

    i wasza stacja śmiała uczestniczyć w akcji wolne media - wasz czarny ekran oznaczał dosłownie gdzie macie swoich widzów!!!!!!!!!!! mieliście umowę z nami na oglądanie serialu i nagle na mecie zmartwiła was oglądalność !!!!!!! czy myślicie że pod tymi rządami mamy tak wyprane mózgi aby oglądać tylko gang olsena!!!!!!!!!

    23.02.2021 13:49
  • Maria (gość)

    Nadawanie chociaż po dwa odcinki ja osobiście jak się skończy serial nie będę oglądać waszej stacji jak widzę napis gang Olsena to się zastanawiam ile płaci wam twórcą tego idiotycznego filmu

    23.02.2021 12:08
  • Grażyna (gość)

    Skandal tak się nie robi dla was telewidz jest niczym.nigdy nie będę oglądać tego kanału.to już nie pierwszy raz jak zrywacie w połowie seriale.Skandal

    23.02.2021 12:02
  • Skandsl (gość)

    Skandal

    22.02.2021 13:24
  • widz (gość)

    jeśli znów napiszę nazwę ulicy Nowogrodzka to znów wpis skasujecie!!!!!!!!!!!! tak więc widzowie musicie się wpisywać poprawnie politycznie bo inaczej w ogóle końcówki filmu nie obejrzymy no chyba że w odważnych zagranicznych telewizjach

    22.02.2021 12:37
  • xxxxx! (gość)

    kasujecie niewygodne politycznie komentarze szok!!!!!!!!!!!!!!

    22.02.2021 11:58
  • E.K (gość)

    Popieram wszystkie osoby wyrażające swój pogląd. To jest kpina z widza . Tego zabytku Oang Olsena nikt nie ogląda.

    22.02.2021 11:04
  • gość (gość)

    Wyświetlanie na okrągło debilnego serialu Gang Olsena napewno przysporzy Wam widzów.

    21.02.2021 18:59
  • Zniesmaczona (gość) (gość)

    Uważam, że to bardzo nieprofesjonalne podejście stacji Zoomtv do widzów. Ta godzina ustalona przez stację jest dalece krzywdząca dla osób które od początku oglądały ten serial. Ich tłumaczenie o bardzo niskiej oglądalności jest nie prawdą!! Tym postępowaniem zniechęcają widzów do oglądania tego programu!! Zastanawiam się kto tam pracuje ?? Chyba osoby które im nie zależy na widzach!!

    21.02.2021 17:38
  • Ania (gość)

    Zawiodłam się na ZOOM tv, tak się nie traktuje telewidzów. Grzecznoscia byłoby przeprosić i wyjaśnić dlaczego zaprzestano nadawania serialu.

    21.02.2021 14:48
  • Iga (gość)

    Zdjęcie kilku juz ostatnich odcinków z dnia na dzien bez poinformowania widza rzuca cien na wasza stacje nie ma tam dobrego zarzadzajacego tym balaganem sami sobie ogladajcie o 4.20 te stare beznadziejne filmy od lat powtarzane żadna pora wam nie odpowiada jestescie tam dla widza a nie widz dla was O swoje sie potraficie upominac.nie dziwie sie ze slabo wypadacie na tle innych stacji mając niską oglądalność.

    21.02.2021 09:42
  • Iga (gość)

    Zdjęcie kilku juz ostatnich odcinków z dnia na dzien bez poinformowania widza rzuca cien na wasza stacje nie ma tam dobrego zarzadzajacego tym balaganem sami sobie ogladajcie o 4.20 te stare beznadziejne filmy od lat powtarzane żadna pora wam nie odpowiada jestescie tam dla widza a nie widz dla was O swoje sie potraficie upominac.nie dziwie sie ze slabo wypadacie na tle innych stacji mając niską oglądalność.

    21.02.2021 09:41
  • Iga (gość)

    Zdjęcie kilku juz ostatnich odcinków z dnia na dzien bez poinformowania widza rzuca cien na wasza stacje nie ma tam dobrego zarzadzajacego tym balaganem sami sobie ogladajcie o 4.20 te stare beznadziejne filmy od lat powtarzane żadna pora wam nie odpowiada jestescie tam dla widza a nie widz dla was O swoje sie potraficie upominac.nie dziwie sie ze slabo wypadacie na tle innych stacji mając niską oglądalność.

    21.02.2021 09:40
  • Hanna (gość)

    Świństwo, tak się nie robi ja już nie będę oglądała, obejrzę na YT 😖