"Maleńkie morderstwa" odcinek 126. Przesłuchania Kemala rzucają nowe światło na sprawę! Oya jest szantażowana przez Kerima! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal odkrywa, że Arzu chciała dopuścić się również innych zbrodni. Kerim znajduje nagranie mające świadczyć o tym, iż to Oya miała motyw by zabić Arzu. Czy szantaż przyniesie Kerimowi oczekiwane skutki? Zobaczcie, co wydarzy się w 126. odcinku serialu "Maleńkie morderstwa".

Multimedia

"Maleńkie morderstwa" odcinek 126. w nocy z 2 na 3 marca o godz. 4:20 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Metoda Kemala (Tansu Biçer) przynosi efekty. Na jaw wychodzi nie tylko dokonane przez Arzu (Tülin Özen) morderstwo, ale również to, że chciała się dopuścić innych zbrodni. Jednak winnymi okazują się wszyscy, którzy wiedzieli o przestępstwie, lecz je zataili.

Kerim (Osman Sonant) pokazuje Oyi (Gökҫe Bahadir) nagranie jej rozmowy z Taylanem (Ferit Aktuğ), dowodzące, że miała motyw, by zabić Arzu i zamierza ją szantażować.

Koniec tureckiego serialu w Zoom TV? Stacja zmieniła godzinę emisji ostatnich odcinków. Dlaczego? Zobacz więcej

Najpierw jednak jedzie na spotkanie z Merve (Aslihan Gurbuz), którą udało mu się odnaleźć w Paryżu. Pelin (Bade İşçil) i Taylan boją się więzienia, tymczasem Kerim postanawia wykorzystać Oyę w walce z Serhanem (Mert Fırat) o gospodarstwo. Oya bije się z myślami, czy ulec szantażowi, a Serhan bezbłędnie wyczuwa dziwne zachowanie ukochanej. Pelin i Tylan otrzymują wezwanie na przesłuchanie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Grażyna (gość)

    przenosząc serial na godz.4.15 - OGLĄDALNOŚĆ SERIALU SPADŁA DO ZERA !!!!!!!!!! Można już nie emitować tych ostatnich odcinków!!!!!!!!!!!!!! Bo i po co??????? W to miejsce można wstawić duński serial .Zwiększycie jeszcze oglądalność tych durnych filmów!!!!!!!

    07.03.2021 18:55
  • Wiki (gość)

    Wszyscy macie rację ta stacja ogłupiałe!!!!!!!!

    04.03.2021 21:53
  • Re re (gość)

    Epic drama też nie dokończył serialu przed samym końcem Wszyscy by chcieli żeby płacić a reszta się nie liczy

    28.02.2021 19:48
  • Smuteczek (gość)

    Nie dosyć że nad ranem puszczają to na dodatek nie można nagrać

    28.02.2021 19:45
  • Smuteczek (gość)

    Nie dosyć że nad ranem puszczają to na dodatek nie można nagrać

    28.02.2021 00:46
  • To ja !!! (gość)

    Omijam ZOOM szerokim łukiem ,oby wszyscy tak robili :( : ( : (

    26.02.2021 22:15
  • Fanka serialu (gość)

    Taki sam numer zrobila TVP2 gdy serial Wymarzona milosc najpierw przeniesli do TVP3, a ostatnich odcinkow tez nie wyemitowali.

    25.02.2021 10:38
  • Czarnak Małgorzata (gość)

    I jeszcze jeden odcinek na tydzień!!!

    24.02.2021 08:26
  • Zolza (gość)

    Co za idiotyzm . Nikt nie ogląda telewizji w nocy . Żeby podnieść oglądalność w zoom tv to miłośników serialu , maleńkie morderstwa zmuszają do nocnego oglądania . Żenada

    23.02.2021 22:24
  • Gośc (gość)

    Jeszcze nigdy żadna stacja się tak nie zbłaźniła ściągając dobry film -bez powiadomienia .Durny Gang Olsena i Buketową na okrągło tylko puszczają-nie popisali sie.Dając go w środku nocy-chore!!!!!

    23.02.2021 21:10
  • Mika (gość)

    BRAK SŁÓW JAK MOŻNA TAK TRAKTOWAĆ WIDZÓW DLACZEGO TAK NAS TRAKTUJE CIĘ I PISZECIE ŻE FILM ZOSTAŁ ZDJETY PONIEWAŻ BYŁA MAŁA OGLADALNOSC GŁUPOTA TO BZDURY

    23.02.2021 20:53
  • Ni (gość)

    Nienormalne👎

    23.02.2021 18:24
  • To ja !!! (gość)

    Właśnie teraz, po przerwaniu Maleńkich Morderstw ---- stacja straciła widzów i jak można sie domyślać oglądalność !!!!!!!

    23.02.2021 14:45
  • Dorota58 (gość)

    Jeszcze nikt mnie tak nie zlekceważył jak ZOOM. Tego się nie spodziewałam, że jestem mało znaczącym dla stacji widzem . Wstyd

    23.02.2021 13:09
  • Jolka (gość)

    Czy zoom nie widzial np.po 25-30 odcinkach, że z oglądalnościa jest coś nie tak? Trzeba było ich jeszcze 100 i przed kilku ostatnimi go zlikwidować. Bo emisja o 4 rano to tak jakby go skończone. To nie jest pora dla zdrowego na umyśle widza w przeciwieństwie do zarządu zoom tv. Gratulacje zoom

    23.02.2021 11:32
  • Mn (gość)

    Ja chyba rozumiem o co tu chodzi twórcy gangu Olsena dopłacili stacji zoom aby puszczała to badziewie. Tragedia większego g...... Nie widziałam 🙈

    23.02.2021 06:29
  • Terka (gość)

    Bardzo mądrze napisane.

    23.02.2021 05:53
  • Fanka malenskich morderstw (gość)

    Jedno pytanie jaka ogladalnosc ma beznadziejny gang olsena czy idlotyzm pt co ludzie powiedza seriale ktore tlucze sie od dwudziestu chyba lat

    23.02.2021 01:29
  • irenka (gość)

    Co robicie!Dajecie kilkanaście końcowych odcinków nad ranem?Nie szanujcie widzów,macie ić w D.........Gang Olsena nadejście kolejny raz i wmawianie nam ,że ma większą oglądalność?Nie warto oglądać taką stację.Bojkot.

    22.02.2021 23:01
  • Olo (gość)

    Jak ma być o świcie, to dawajcie po dwa odcinki, sobie nagramy, ale ten Olsen, te głupoty co ludzie powiedzą, to ma byc poziom? Zardzewiałe seriale