"Maleńkie morderstwa" odcinek 130. Pojawia się niespodziewany gość, który zamierza nie dopuścić do ponownego ślubu Serhana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Niespodziewanym gościem jest Şebnem Aksak , która ze względu na własne korzyści zamierza nie dopuścić do rozwodu Serhana. Jak poradzą sobie z jej wizytą bohaterowie? Zobaczcie, co wydarzy się w 130. odcinku!

Multimedia

"Maleńkie morderstwa" odcinek 130. w środę, 31 marca o godz. 4:20 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Obłudne sąsiadki przekonują Oyę, że mały Deniz powinien uczestniczyć w życiu towarzyskim dzielnicy i że konieczne jest urządzenie dla niego przyjęcia. Przyjazd do domu Kerima wywołuje w Merve dużo wspomnień. W jej nowym lokum pojawia się niespodziewany gość - Şebnem Aksak, czarna owca w rodzinie, osoba bardzo niebezpieczna, która ze względu na własne korzyści zamierza nie dopuścić do rozwodu i ponownego ślubu Serhana.

Taylan boi się, że Pelin go porzuci. Między Kerimem i Serhanem dochodzi do kolejnej bójkiZobacz więcej

Wyrachowana kobieta składa wizytę również Oyi, której proponuje swoje wsparcie i szuka domu w Sarmaşik, ponieważ zamierza się tu osiedlić wraz ze swoim synem. Stara się też pozyskać jak najwięcej informacji o mieszkańcach. W tym celu spotyka się z Esrą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×