"Maleńkie morderstwa" odcinek 2. Pelin jest zazdrosna o Oyę! Arzu podejrzewa męża o zdradę. Co na ten temat wie Merve? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Oya ponownie pojawiła się w życiu Merve, Pelin i Arzu. W 2. odcinku serialu "Maleńkie morderstwa" okaże się, dlaczego nie wszystkie panie są z tego zadowolone. Sprawdź, co się wydarzy w 2. odcinku serialu "Maleńkich morderstw".

Multimedia

"Maleńkie morderstwa" odcinek 2. we wtorek, 1.09.2020 o godz. 19:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W dzielnicy Sarmaşık doszło do tragicznego wypadku. Policja prowadzi śledztwo i przesłuchuje świadków. Przed wypadkiem w okolicy pojawiła się Oya (Gökҫe Bahadir), która przed laty przyjaźniła się z Merve (Aslıhan Gürbüz), Pelin (Bade İşçil) i Arzu (Tülin Özen).

Tajemnicza śmierć w czasie przyjęcia. Oya, Pelin, Arzu i Merve spotykają się po latach Zobacz więcej

W 2. odcinku "Maleńkich morderstw" Oya wprowadza się do dzielnicy, w której mieszkają Arzu, Pelin i Merve. Przyjaciółki pomagają jej urządzić się w nowym domu. Taylan (Ferit Aktuğ) dowiaduje się od żony, że jego dawna dziewczyna będzie teraz ich sąsiadką. Pelin, widząc reakcję męża na tę wiadomość, urządza scenę zazdrości. Oya i Serhan (Mert Fırat) spotykają się przypadkowo w parku, kiedy udzielają pomocy starszemu mężczyźnie, który dostał zawału. Mąż Merve ma poważne kłopoty w pracy, a Pelin przychodzi do gabinetu Oyi jako pacjentka i wygłasza prawdziwą mowę pochwalną na temat Taylana i jego wierności.

Edip (Selim Bayraktar) zastanawia się, czy przyczyną powrotu Oyi do Sarmaşik i do dawnych przyjaciółek nie jest pragnienie zemsty za krzywdę z przeszłości.... Arzu znajduje w kieszeni męża pudełko hotelowych zapałek, a potem przyłapuje go na kłamstwie. Zaczyna podejrzewać Mehmeta (Yıldıray Şahinler) o zdradę i natychmiast dzieli się tymi domysłami z Pelin. Nie spodziewa się jednak, że przyjaciółka, proszona o dyskrecję, natychmiast poinformuje o wszystkim Merve, która wie więcej niż mogłoby się wydawać...

Ile odcinków ma nowy turecki serial Zoom TV? Sprawdź, jak długo będzie można go oglądaćZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×