"Maleńkie morderstwa" odcinek 7. Oya spędza wieczór z Serhanem. Merve i Pelin ich nakryją? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Merve doprowadziła do upokorzenia Oyi podczas przyjęcia. W 7. odcinku serialu "Maleńkie morderstwa" Oya spędzi miły wieczór z Serhanem. Sprawdź, co się wydarzy w 7. odcinku serialu "Maleńkich morderstw".

Multimedia

"Maleńkie morderstwa" odcinek 7. we wtorek, 8.09.2020 o godz. 19:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Merve (Aslıhan Gürbüz) wręczyła Oyi (Gökҫe Bahadir) naszyjnik, który stał się powodem do wściekłości Pelin (Bade İşçil). Na przyjęciu urodzinowym Arzu (Tülin Özen) doszło do skandalu.

Merve doprowadza do skandalu. Oya zostaje upokorzonaZobacz więcej

W 7. odcinku "Maleńkich morderstw" roztrzęsiona Oya opowiada Edipowi (Selim Bayraktar) o intrygach Merve. Pod nieobecność Arzu, która po przyjęciu urodzinowym pojechała do matki i nie kontaktuje się z mężem, Burcu uwodzi Mehmeta (Yıldıray Şahinler) w jego małżeńskiej sypialni. Serhan (Mert Fırat), po silnym stresie w pracy, dostaje kolejnego ataku paniki. Merve przychodzi na zastrzyk do gabinetu Oyi, która wspomina przy niej mimochodem, że zamówiła pestycydy. Największa intrygantka w Sarmaşik proponuje lekarce, że pogodzi ją z Pelin, ta jednak odmawia.

Kompletnie rozstrojony Serhan zjawia się w domu Oyi, u której szuka pomocy. Wspólna kolacja i życzliwa rozmowa bardzo poprawiają mu samopoczucie. Tymczasem Merve i Pelin wybierają się do Oyi z niezapowiedzianą wizytą... Mehmet nie radzi sobie z domowymi obowiązkami i z ulgą przyjmuje powrót Arzu do domu. Jednak jego zadowolenie natychmiast ulatuje po tym, co słyszy od żony...

Ile odcinków ma nowy turecki serial Zoom TV? Sprawdź, jak długo będzie można go oglądaćZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×