małgorzata buczkowska

"Zasada przyjemności". Widzieliśmy, jak na planie pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

Na antenie CANAL+ zadebiutował już nowy serial kryminalny pt. "Zasada przyjemności", w którego produkcji udział wzięły Polska, Ukraina oraz Czechy. Jakiś czas temu mieliśmy okazję gościć na planie produkcji, gdzie zobaczyliśmy jak pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

19.06.2019Zasada przyjemności

"Zasada przyjemności" [RECENZJA]. Nowy serial kryminalny CANAL+ nudzi czy intryguje? Oceniamy!

„Zasada przyjemności” zapowiadana była jako produkcja realizowana z ogromnym rozmachem. Reżyserujący całość Dariusz Jabłoński wyszedł poza polskie podwórko i do współpracy zaprosił twórców z Ukrainy oraz Czech, prezentując serial kryminalny, którego akcja osadzona jest we Wschodniej Europie. Dwa pierwsze odcinki „Zasady przyjemności” pokazują, że potencjał jest, ale…

09.06.2019Recenzja

"Zasada przyjemności". Nowy polski serial kryminalny na antenie CANAL+ jeszcze przed wakacjami! Kto w obsadzie?

"Zasada przyjemności" to zrealizowany z rozmachem międzynarodowy serial kryminalny koprodukcji CANAL+. Zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. Za produkcję odpowiadają czołowi polscy twórcy, a na ekranie będzie można zobaczyć plejadę polskich gwiazd. Światowa premiera, także w jakości 4K, w CANAL+ jeszcze przed wakacjami.

25.04.2019Zasada przyjemności

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×