Małgorzata Foremniak prowadzącą program "Stalking - zła miłość"

Małgorzata Foremniak. W programie „Stalking – zła miłość” aktorka przedstawi widzom ID najbardziej wstrząsające historie osób, które borykały się z uporczywym nękaniem. Premiera programu w czwartek, 24 lipca, o godzinie 21:00 na kanale ID.

Multimedia

Emisja programu „Stalking – zła miłość” ma pomóc ofiarom stalkingu odnaleźć w sobie siłę, by przeciwstawić się stalkerowi i zgłosić problem na policję. Przykładem do naśladowania jest prowadząca, Małgorzata Foremniak, która postąpiła właśnie w taki sposób, nie dając się zastraszyć prześladowcy. Jako gospodarz programu „Stalking – zła miłość” przedstawi widzom historie osób, które padły ofiarami obsesyjnych dręczycieli. Ich życie zamieniło się w piekło, a wszystko zaczęło się od niewinnego telefonu, przypadkowego spotkania czy nieporozumienia.

  • *Doświadczyłam stalkingu, dlatego postanowiłam przyłączyć się do akcji ID. Warto uświadomić ludziom, że stalking może dotknąć każdego z nas, że nie można bagatelizować nawet najmniejszych jego oznak. Czasem naprawdę lepiej się pomylić, niż na własnej skórze poznać jego skutki. Wierzę, że program może ośmielić osoby tym dotknięte, by ujawniły swój problem i by wiedziały jak i gdzie szukać pomocy. *- przyznaje Małgorzata Foremniak.

Premiera drugiej serii programu „Stalking – zła miłość” z udziałem Małgorzaty Foremniak w czwartek, 24 lipca, o godzinie 21:00, na kanale ID.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×