małgorzata foremniak

"Na dobre i na złe" stare zdjęcia. Tak kiedyś wyglądały perypetie lekarzy z Leśnej Góry. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski i Krzysztof Pieczyński na starych zdjęciach z serialu!

Serial "Na dobre i na złe" gości na naszych ekranach od 1999 roku, ale pierwsze odcinki zdecydowanie różniły się od tych obecnych. Początki serialu opierały się na przyjaźni Zosi, Kuby i Bruna... Jak wyglądał kiedyś serial? Mamy mnóstwo starych zdjęć! Sprawdźcie koniecznie!

08.04.2022Na dobre i na złe

"Taniec z gwiazdami". 17 lat temu Katarzyna Cichopek zachwycała na parkiecie. Wygrała Kryształową Kulę i miłość. Jak wyglądała jej droga na szczyt?

W 2005 roku miała miejsce emisja 2. sezonu "Tańca z gwiazdami", który przez wielu widzów jest uważana do tej pory za najlepszą edycję w historii polskiej wersji tanecznego show. Wówczas w emocjonującym finale, Katarzyna Cichopek pokonała rywalizującą z nią praktycznie od samego początku Małgorzatę Foremniak. Przypominamy finałowe zmagania Katarzyny Cichopek w 2. edycji "Tańca z gwiazdami".

05.04.2022Taniec z gwiazdami

"Sonata". Michał Sikorski zachwyca jako Grzegorz Płonka! Za taką rolę w USA otrzymałby Oscara!

Wielkimi krokami nadchodzi premiera jednego z najbardziej interesujących polskich filmów, jakie w 2022 roku trafią do kin! Chodzi o "Sonatę" w reżyserii Bartosza Blaschke, która została już doceniona podczas 46. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Właśnie tam nagrodę za profesjonalny debiut aktorski otrzymał Michał Sikorski, który na ekranie brawurowo wcielił się w Grzegorza Płonkę. Za taką rolę w USA otrzymałby Oscara!

07.02.2022Sonata

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×