Małgorzata Godlewska zaśpiewała "Być kobietą" Alicji Majewskiej! Internauci nie dowierzają: w końcu coś, co można oglądać z dźwiękiem?

Małgorzata Godlewska nie rezygnuje z kariery wokalistki. Po miażdżących opiniach w sprawie filmu, na którym masakruje Hymn Stanów Zjednoczonych, celebrytka postanowiła wziąć na warsztat "Być kobietą" Alicji Majewskiej! Jak wyszło? Internauci nie dowierzają!

Multimedia

Małgorzata Godlewska nie przejmuje się krytycznymi opiniami na temat swojego talentu wokalnego. Celebrytka postanowiła po zmasakrowaniu hymnu USA postanowiła tym razem spróbować swoich sił w utworze "Być kobietą" Alicji Majewskiej. Nowe nagranie Małgorzaty Godlewskiej doczekało się już teledysku, który można zobaczyć m.in. w serwisie Youtube.

Małgorzata Godlewska masakruje Hymn Stanów Zjednoczonych! Esmeralda Godlewska: "Nie podpisuję się pod tym gó**em"!Zobacz więcej

W komentarzach pod nagraniem dominują... pozytywne komentarze. Internauci nie dowierzają, ale "Być kobietą" wyszło Małgorzacie Godlewskiej nad wyraz dobrze!

W końcu coś co można oglądać z dźwiękiem

Ejjjjj jedyna piosenka która mi się nawet podoba xD sama w to nie wierzę

Jeśli chodzi o wykonanie to jest to jedyna piosenka, która mi się naprawdę podoba. Te tło i ubrania tworzą fajną atmosferę

A co Wy sądzicie o "Być kobietą" w wykonaniu Małgorzaty Godlewskiej? Też uważacie, że wyszło o wiele lepiej niż wcześniej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Laska się rozkręca. Całkiem fajnie.

  17.07.2019 00:36
 • Ja (gość)

  Coraz lepiej🙂

  17.07.2019 00:34
 • Anna (gość)

  Sia...ra...😳😜😂😂😂tarara

  13.07.2019 21:02
 • Zajebiście śpiewa (gość)

  Na maksa

  13.07.2019 00:21
 • Gość (gość)

  Dobre

  12.07.2019 21:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×