Małgorzata i Jacek Rozenek już po rozwodzie

Małżeństwo znanej pary jest już przeszłością.

Multimedia

W środę (17 kwietnia) odbyła się pierwsza i jedyna rozprawa rozwodowa Małgorzaty i Jacka Rozenków. Jak podaje Fakt.pl, wszystko przebiegło bez problemów, a sama rozprawa trwała pół godziny, ponieważ Rozenkowie pojawili się w sądzie z gotowym planem podziału majątku i opieki nad dziećmi.

CZYTAJ TAKŻE: MAŁGORZATA ROZENEK BOI SIĘ ROZWODU MAŁGORZACIE ROZENEK POMAGAJĄ MAMA I FANKI

Kilka lat temu Rozenkowie kupili dwa sąsiadujące apartamenty z zamiarem połączenia ich w jeden, jednak zrezygnowali z tego pomysłu. Po rozwodzie każde otrzymało własny apartament, co jednak oznacza, że zostaną sąsiadami. Opieka nad synami przypadła matce, jednak ojciec ma prawo spędzać z nimi co drugi weekend, część wakacji, ferie i wybrane święta. Jednak jak niedawno powiedziała Małgorzata Rozenek, święta i tak zawsze spędzają z jej rodziną i rozwód tego nie zmieni. Ponadto, Jacek Rozenek będzie płacił byłej żonie po 1,5 tys. zł alimentów na każdego syna.

Jako oficjalną przyczyną rozwodu podano "rozbieżność charakterów i odmienne myślenie o przyszłości". Zdaniem Jacka Rozenka, który złożył wniosek o rozwód, kryzys w związku z Małgorzatą trwał już od 2 lat, a kariera telewizyjna jego żony i jej popularność jeszcze go pogłąbiły. Dla obojga jest to drugi rozwód w życiu.

CZYTAJ TAKŻE: ROZENEK POWIEDZIAŁA O ROZSTANIU Z MĘŻEM "PERFEKCYJNA PANI DOMU" POZOSTAJE

Komentarze

Skomentuj
  • natroche@...

    Rozwód jest taki nieperfekcyjny.

    18.04.2013 19:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×