Małgorzata Kożuchowska w "Tańcu z gwiazdami"?

Aktorka jest obiektem marzeń producentów show.

Multimedia

Jak zapewnia "Super Express", Małgorzata Kożuchowska znajduje się "tajnej liście gwiazd, które mają zatańczyć w show"... CZYTAJ TAKŻE: DOMINIKA ZASIEWSKA "WODZIANKA" W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"! AGNIESZKA SZULIM CZY MAŁGORZATA ROZENEK - KTO POPROWADZI "TANIEC Z GWIAZDAMI"?

- Produkcji bardzo się marzy udział Małgosi Kożuchowskiej, to jest kwintesencja kobiecości, widzowie ją kochają. W dodatku będzie bezrobotna. Kończy się "Rodzinka.pl", a ona nie gra w innych serialach. Część gwiazd to będą oczywiście ludzie związani ze stacją. Ci w zasadzie nie mają wyjścia i muszą wystąpić - miała powiedzieć gazecie osoba z produkcji programu.

Inne osoby, które miałyby się pojawić w show, to - według "Super Expressu": Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim, Ewa Chodakowska, [[b]Natalia Siwiec](//www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/wyniki/1572412,20131012,3,Natalia%2BSiwiec,1,u,dz,go,sl,cpl.html)[/b]...

CZYTAJ TAKŻE: CZY KAMIL DURCZOK ZATAŃCZY W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"? [WIDEO] KUBA WOJEWÓDZKI: TRWA ŁAPANKA DO "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!

Męskimi gwiazdami programu mieliby być: motocyklista Jakub Przygoński, prezenter Łukasz Nowicki i piosenkarz Rafał Brzozowski.

Marzeniem producentów jest ponoć także obecność [[b]Tomasza Karolaka](//www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/wyniki/1572412,20131012,3,tomasz%2Bkarolak,1,u,dz,go,sl,cpl.html)[/b].

"Z Małgosią stworzyliby piękną rywalizację. No, i byliby najlepiej opłacanymi gwiazdami" - przekonuje "Super Express".

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×