małgorzata kożuchowska

"M jak miłość". Dorota Kośmicka zainspirowała Małgorzatę Kożuchowską do odejścia z hitu TVP! Na premierze jej ebooka tłum gwiazd: Bogusław Linda, Agnieszka Hyży i odmieniona Kasia Sawczuk

Dorota Kośmicka to jedna z najbardziej znanych producentem filmów i seriali w Polsce. Teraz postanowiła zdradzić tajniki swojego zawodu, które ujawnia w swoim ebooku pt. "Producentka". Przy okazji, dowiedzieliśmy się, że to właśnie ona stoi za odejściem Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak miłość"!

20.05.2022M jak miłość

"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska i jej miłosny rollercoaster. Od Dorocińskiego, po romans w Watykanie. Z kim spotykała się piękna aktorka?

Małgorzata Kożuchowska aktualnie jest w szczęśliwym związku małżeńskim z swoim obecnym mężem Bartłomiejem Wróblewskim. Ku sporemu zaskoczeniu, zakochani poznali się za sprawą... Jana Pawła II. Jednak zanim do tego doszło, aktorka musiała pokonać krętą i wyboistą drogę, by znaleźć miłość swojego życia. Poznajcie historię miłości Małgorzaty Kożuchowskiej, w której nie brakuje zaskoczeń.

27.04.2022M jak miłość

"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska kończy 51 lat. Niesamowita metamorfoza na przestrzeni lat. Pokazujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Kożuchowska skończyła 51 lat. Aktorka na przestrzeni lat eksperymentowała ze stylem i wyglądem, chętnie zmieniała fryzury przez co nie dawała o sobie zapomnieć! Głośne odejście z "M jak miłość" otworzyło jej drzwi do kolejnych produkcji. Zobacz, jak Małgorzata Kożuchowska wyglądała na początku kariery. Mamy archiwalne zdjęcia.

27.04.2022M jak miłość

"M jak miłość" na starych zdjęciach. Jak wyglądały początki kultowego serialu Dwójki? Zobaczcie pierwotną obsadę na zdjęciach!

"M jak miłość" to już kultowa telenowela TVP. Od ponad 20 lat gości na ekranach naszych telewizorów! Serial "M jak miłość" okazał się przepustką do sławy dla wielu gwiazd - tu zaczynali Katarzyna Cichopek czy bracia Mroczkowie. W galerii publikujemy mnóstwo starych zdjęć z planu "M jak miłość". Zobaczcie, jak to wszystko się zaczęło.

12.04.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×