małgorzata kożuchowska

"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców. Kim są? Aktorka ma z nimi bardzo bliską relację. "Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje!"

Małgorzata Kożuchowska należy do grona gwiazd, które pokazują w mediach społecznościowych sporą część swojego życia. Na Instagramie możemy zobaczyć ją w pracy, ale również w domu z bliskimi. Tym razem aktorka udostępniła zdjęcie z mamą i tatą. Jak wyglądają i czym zajmują się rodzice Kożuchowskiej?

14.10.2021Rodzinka.pl

"Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Prezydent Andrzej Duda i Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu o kardynale Wyszyńskim. Kto jeszcze się pojawił?

W niedzielę 12 września, w dniu wyświęcenia kardynała Wyszyńskiego oraz matki Róży Czackiej, w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu "Wyszyński – zemsta czy przebaczenie", oficjalnej produkcji uroczystości beatyfikacyjnych. Na premierze produkcji pojawił się m.in. Prezydent Andrzej Duda. Kto jeszcze zagościł na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

13.09.2021Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

"Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Ida Nowakowska i Małgorzata Kożuchowska zagrają zakonnice w filmie o Prymasie Tysiąclecia! Kiedy premiera?

3 sierpnia 2021 roku - w 120. rocznicę urodzin kardynała Stefana Wyszyńskiego - w pawilonie kulturalnym Niepodległa Miejsce Spotkań w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się konferencja prasowa dotycząca powstającego fabularnego dramatu wojennego pt. "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Sprawdźcie szczegóły produkcji!

04.08.2021Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

Teatr Narodowy. "Piknik pod Wiszącą Skałą" z Ewą Wiśniewską i Małgorzatą Kożuchowską. Nowe odczytanie słynnej powieści o potrzebie wolności za cenę życia. Premiera 29 maja

"Piknik pod Wiszącą Skałą" to spektakl, który będzie się przeżywać i o nim mówić, jeden z tych, które zostają w widzu na bardzo długo. Reżyserka Lena Frankiewicz oddała głos kobietom i pokazała, że książka Joan Lindsay z 1967 roku, opowiadająca historię z początku XX wieku, jest tak samo aktualna i dziś.

27.05.2021Teatr Narodowy

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×