małgorzata ohme

"Doda. 12 kroków do miłości". Małgorzata Ohme komentuje show Dody. "Świat się zmienił, przesuwamy się w różnych granicach"

Program "Doda. 12 kroków do miłości" to coś, czego na polskim rynku telewizyjnym jeszcze nie było. Psychoterapia i randkowanie wokalistki pod okiem kamer bywa różnie oceniane. Małgorzata Ohme, jedna z prowadzących "Dzień Dobry TVN" i z wykształcenia psycholog, odniosła się w rozmowie do show wokalistki. Zwróciła również uwagę na jedną istotną sprawę.

02.10.2022Doda. 12 kroków do miłości

Gala Woman Power. Jolanta Kwaśniewska zadała szyku! Kayah została zignorowana przez fotoreporterów! To "kara" za zachowanie podczas Polsat SuperHit Festiwal?

W Warszawie odbyła się Gala Woman Power. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet - Małgorzata Rozenek-Majdan, Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Ohme czy Laura Samojłowicz. Pojawiła się również Kayah, której fotoreporterzy najwidoczniej nie zapomnieli wybryku podczas Polsat SuperHit Festiwal.

01.10.2022Gala Woman Power

Małgorzata Ohme niepewna swojej pracy w "Dzień Dobry TVN"? "To w ogóle dar, że dostałam tę posadę". Wyznała również co ją łączy z Filipem Chajzerem

Małgorzata Ohme już od trzech lat jest jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Ostatnio jednak regularnie pojawiają się plotki o tym, że jej miejsce miałaby zająć Małgorzata Rozenek. W jednym z najnowszych wywiadów Małgorzata Ochme postanowiła poruszyć temat jej posady w popularnej śniadaniówce. Przy okazji opowiedziała też o relacji, jaka łączy ją z Filipem Chajzerem, z którym współprowadzi program.

19.07.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Ohme nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszystko przez tragiczne wspomnienia z przeszłości

Małgorzata Ohme gościła ostatnio w programie "Miasto Kobiet". Prezenterka w rozmowie z gospodyniami programu, Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz poruszyła wątek swojej mamy, Beaty Sułowskiej, która zmarła w grudniu 2020 roku po walce z chorobą. W pewnym momencie Małgorzata Ohme nie była w stanie opanować swoich emocji.

22.05.2022Dzień Dobry TVN

"Kto odmówi pannie młodej?" odcinek 10. Poznali się dzięki aplikacji randkowej, później rozstali i znowu spotkali! Teraz Monika chce oświadczyć się Michałowi!

Przed nami 10. odcinek programu "Kto odmówi pannie młodej?", który zapowiada się bardzo emocjonująco. Poznali się dzięki aplikacji randkowej, później rozstali i znowu spotkali! Teraz Monika chce oświadczyć się Michałowi! Sprawdźcie, co wydarzy się w 10. odcinku "Kto odmówi pannie młodej?"!

20.11.2020Kto odmówi pannie młodej?

"Kto odmówi pannie młodej?" odcinek 8. Ola i Damian są w toksycznym związku! Stale się rozstają i schodzą, a teraz Ola postanawia się oświadczyć!

Przed nami 8. odcinek programu "Kto odmówi pannie młodej?" i wiele wskazuje na to, że tym razem emocji nie zabraknie! Ola i Damian są w toksycznym związku! Stale się rozstają i schodzą, a teraz Ola postanawia się oświadczyć! Sprawdźcie, co wydarzy się w 8. odcinku "Kto odmówi pannie młodej?"!

06.11.2020Kto odmówi pannie młodej?

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×