Małgorzata Pieńkowska zatańczy w 4. edycji "Dancing With The Stars"!

Małgorzata Pieńkowska potwierdziła swój udział w 4. edycji "Dancing With The Stars".

Multimedia

Od dłuższego czasu trwają spekulacje, kto wystąpi w 4. edycji "Dancing With The Stars". W finałowym odcinku 3. sezonu swój udział w show potwierdził Sławek Uniatowski.

W wywiadzie dla "Tele Tygodnia" Małgorzata Pieńkowska zdradziła, że będzie jedną z uczestniczek nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka wyznała, że producenci już wcześniej namawiali ją do wzięcia udziału w show. Dopiero wyczerpujące próby i występy w monodramie "Zofia" skłoniły ją do udziału w "Dancing With The Stars".

CZYTAJ TAKŻE: OLA CIUPA CZY CLEO? KTÓRA Z NICH ZATAŃCZY W "DANCING WITH THE STARS"? SŁAWEK UNIATOWSKI PIERWSZYM UCZESTNIKIEM 4. EDYCJI "DANCING WITH THE STARS"

  • Dopiero po nim pomyślałam sobie, że jest coś fajnego i nawet perwesyjnego w tym, żeby zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami". To ogromny kontrat do tego, co robię teraz. Monodram jest bardzo smutny i wymagający skupienia aktora. To całkowicie inny rodzaj rozrywki, a taniec wydaje mi się niezwykle atrakcyjny, by pokazać siebie z innej strony - wyznała aktorka w rozmowe z "Tele Tygodniem".

Kto jeszcze wystąpi w 4. edycji "Dancing With The Stars"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×