Małgorzata Rozenek-Majdan i Katarzyna Cichopek z rodzinami wypoczywają po świętach w górach! Zobacz, jak się bawią w Zakopanem!

Święta, święta i po świętach. Małgorzata Rozenek-Majdan i Katarzyna Cichopek wyjechały z rodzinami wyjechały po świętach Bożego Narodzenia do Zakopanego. Zobacz, jak znane pary wypoczywają w górach!

Multimedia

Po świętach przyszedł czas na odpoczynek. Gwiazdy postawiły w tym roku na Zakopane. Do zimowej stolicy Polski przyjechała pod koniec 209 roku m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan rodziną. O pobycie w górach poinformowała również swoich obserwatorów w mediach społecznościowych Katarzyna Cichopek. Rodzina Hakielów rozpoczęła już sezon narciarski.

Team Hakiel gotowy do otwarcia sezonu narciarskiego ⛷ hura! Kto woli narty a kto snowboard? - zapytała swoich fanów Kasia Cichopek.

Majdanowie wybrali już imię dla dziecka! Chłopiec otrzyma imię staropolskieZobacz więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan w 2020 roku zostanie po raz trzeci mamą. Prowadząca "Projekt Lady" dodała na Instagramie m.in. zdjęcie z synami. Z jej InstaStories wynika, że oni również są miłośnikami białego szaleństwa.

W galerii możesz zobaczyć, jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Katarzyna Cichopek z rodzinami wypoczywają po świętach w górach!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×