Małgorzata Rozenek-Majdan topless w pięknej ciążowej sesji!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest coraz bliżej rozwiązania. W sieci pojawiły się pierwsze efekty wyjątkowej ciążowej sesji, w której Małgorzata Rozenek-Majden pozuje topless.

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan topless w pięknej ciążowej sesji!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest coraz bliżej rozwiązania. Na świecie pojawi się pierwsze wspólne dziecko jej i Radosława Majdana. W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze efekty wyjątkowej sesji ciążowej Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię dziecka! Zaskoczeni?Zobacz więcej

Żona Radosława Majdana pokazała się na bardzo artystycznych fotografiach. Na jednym ze zdjęć gwiazda pozuje w samych białych spodniach, ręką zasłania biust, a w tle leży piękny koń.

Zobaczcie efekty tej wyjątkowej sesji Małgorzaty Rozenek-Majdan:

Źródło: 36,6/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Gdzie spojrzysz tam Małgosi. Jak dla mnie to za dużo

  03.04.2020 20:36
 • Też Małgorzata (gość)

  To niebywałe, że Kobieta w ciąży w tak dziwnym,nie znanym nam dotąd świecie dodaje mi energii i siły. Pani Małgorzato! z uwagą odsłuchałam Pani mądrych słów z wywiadu z Agatą Młynarską. Nigdy nie dam w gronie swoich znajomych nazwać Panią celebrytką, albo mówić z pogardą. To Państwo pokazujecie, jak można szanować siebie w malżeństwie, wspólnie wychowywać Dzieci. Ci, którzy krytykują chyba poprostu zazdroszczą Już nie raz "pożarłam" się z ludźmi w Pani obronie. Życzę szczęścia Pani , Dzieciom i panu Radosławowi. Proszę mnie chociaż pozdrowić. Dziękuję. Małgorzata

  03.04.2020 16:45
 • Daras (gość)

  Kim jest ten babsztyl źe codziennie muszę na nią patrzeć.nie interesuje mnie ona jej przydupas ani dziecko czego to się pcha w media

  03.04.2020 15:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×