Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię dziecka! Jak będzie nazywał się jej najmłodszy syn?

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas wiosennej ramówki TVN 2020 miała wygadać się w sprawie imienia dziecka, które przyjdzie na świat już niebawem. Jak będzie nazywał się jej najmłodszy syn? Majdanowie wybrali dla chłopca tradycyjne imię.

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię dziecka!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Prowadząca programu "Projekt Lady" razem z mężem Radosławem Majdanem oczekują narodzin syna. Para od jakiegoś czasu zgodnie zapewnia, że imię dla chłopca zostało już dawno wybrane. Majdanowie nie chcieli jednak ujawniać szczegółów. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradzili jedynie, że ich syn będzie nosił staropolskie imię.

Podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie - powiedziała tajemniczo w programie prezenterka.

Małgorzata Rozenek-Majdan w zaawansowanej ciąży na ściance! Zadała szyku?Zobacz więcej

Dziecko Majdanów stało się już obiektem spekulacji i zakładów. Na początku dywagowano o płci, a kiedy ta została ujawniona, plotkarskie media skupiły się na imieniu, jakie Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała dla najmłodszego syna. Wygląda na to, że prowadzącej "Projekt Lady" nie udało się zachować imienia syna długo w tajemnicy.

Serwis Jastrząbpost.pl poinformował, że podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN 2020 Małgorzata Rozenek-Majdan wygadała się w tej kwestii. Wygląda na to, że chłopiec będzie nazywał się Edward. Nieoficjalną informację potwierdziło także źródło serwisu edziecko.pl

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×