małgorzata rozenek-majdan

Gala Woman Power. Jolanta Kwaśniewska zadała szyku! Kayah została zignorowana przez fotoreporterów! To "kara" za zachowanie podczas Polsat SuperHit Festiwal?

W Warszawie odbyła się Gala Woman Power. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet - Małgorzata Rozenek-Majdan, Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Ohme czy Laura Samojłowicz. Pojawiła się również Kayah, której fotoreporterzy najwidoczniej nie zapomnieli wybryku podczas Polsat SuperHit Festiwal.

01.10.2022Gala Woman Power

"Milionerzy". Specjalny odcinek programu sprawdzi wiedzę gwiazd! Na pytania odpowiadać będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Tomasz Jakubiak i Michel Moran

Co wiedzą gwiazdy, które znamy z ekranów telewizorów? Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Tomasz Jakubiak, Michel Moran - ich wiedzę sprawdzi Hubert Urbański w specjalnym odcinku programu "Milionerzy". Wspomniany zostanie wyemitowany w 25. rocznicę powstania stacji TVN. Cel jest szczytny, a zaproszone gwiazdy mają o co grać. Z wygranej skorzystają bowiem podopieczni Fundacji TVN.

26.09.2022Milionerzy

"Dzień Dobry TVN". Agata Młynarska zamiast Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej? "Przyciągnęłaby widzów 50 plus"

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". "Perfekcyjna Pani Domu" od dawna nie kryła się z tym, że bardzo zależało jej na tym stanowisku. Okazuje się jednak, że według najnowszych medialnych doniesień z pracy marzeń mogła ją wygryźć Agata Młynarska! Władze stacji miały rozpatrywać również i jej kandydaturę.

07.09.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Opinie widzów o debiucie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego. "Mają świetny zasób słów, nie przedłużają i mają coś do powiedzenia"

Podczas jesiennej ramówki TVN potwierdziły się plotki krążące w kuluarach. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to nowa para w programie "Dzień Dobry TVN". W nowej roli debiutowali w poniedziałek, 29 sierpnia br. Jak ich występ został odebrany przez widzów? Sprawdźcie!

29.08.2022Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w studiu "Dzień Dobry TVN". Lawina komentarzy w sieci

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński oraz pozostali prowadzący "Dzień Dobry TVN", spotkali się w weekend, aby promować poranne pasmo stacji TVN. Zobaczcie, jak prezentowali się w obiektywie fotoreporterów. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński udzielili już pierwszego wspólnego wywiadu w studiu "Dzień Dobry TVN". Jak im poszło?

27.08.2022Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×