małgorzata rozenek majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan celebrują 5. rocznicę ślubu. Jak zaczęła się ich miłość? Poznali się na premierze filmu i od razu między nimi zaiskrzyło!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się w 2013 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Ślub pary odbył się we wrześniu 2016 roku i był jednym z ważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Gwiazda TVN i były bramkarz reprezentacji Polski świętują w tym roku 5. rocznicę ślubu. Przypominamy historię ich miłości. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość.

10.09.2021Projekt Lady

"Dzień Dobry TVN". Bartek Jędrzejak w ostrych słowach o Kubie Wojewódzkim! Szykuje się kolejna wojna gwiazd TVN? Przypominamy najgłośniejsze konflikty

Po tym, jak Kuba Wojewódzki skrytykował Małgorzatę Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN", a następnie ogłosił, że odchodzi z TVN, w mediach rozpętała się burza! Do sprawy w mocnych słowach odniósł się już Bartek Jędrzejak. Prezenter pogody nie zostawił na swoim koledze po fachu suchej nitki. To świetna okazja, aby przypomnieć najgłośniejsze konflikty gwiazd stacji TVN.

09.09.2021Dzień Dobry TVN

Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? Zaskakujący wpis na profilu gwiazdora! To koniec jego programu? Kara za atak na Rozenek-Majdan? Jest komentarz Edwarda Miszczaka!

Kuba Wojewódzki znowu jest na ustach wszystkich. Niedawno kontrowersyjny dziennikarz pojawił się w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie mocno skrytykował inną gwiazdę telewizji TVN, Małgorzatę Rozenek-Majdan. Wywołało to w firmie skandal, a Wojewódzki miał skończyć "na dywaniku" u dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka. Czy teraz został ukarany za swoje słowa? A może wiedział, że może pozwolić sobie na więcej, bo nic go już w TVN nie trzyma?

09.09.2021Kuba Wojewódzki

"Czarna owca". Agnieszka Woźniak-Starak błyszczy na premierze nowego polskiego filmu! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami premiera nowego polskiego filmu "Czarna owca", którego reżyserem jest Aleksander Pietrzak. Na galowej premierze, która odbyła się w środę 11 sierpnia w warszawskim kinie Helios, pojawiło się wiele gwiazd, z Agnieszką Woźniak-Starak na czele, która po prostu błyszczała! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

12.08.2021Czarna owca

Body positive. Czym jest ciałopozytywność? Czy ruch promowany m.in. przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, Zofię Zborowską, Aleksandrę Domańską jest czymś zupełnie nowym? Zobacz naszą galerię!

Body positive to idea, która nie jest czymś obecnym w Polsce od dawna. Ruch ten cały czas jest dla dużej części społeczeństwa czymś zupełnie nieznanym. Wielu celebrytów stara się dzielić wiedzą na ten temat. Czym tak naprawdę jest ciałopozytwyność? Czy jest to nowa moda wśród celebrytów? Kto oprócz Małgorzaty Rozenek-Majdan i Zofii Zborowskiej jest zaangażowany w opowiadanie o tym w mediach społecznościowych? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym tekście oraz galerii!

06.08.2021Rozrywka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×