Małgorzata Rozenek ogląda Mundial i czeka na nowe oferty

Obecnie jednym z zajęć Małgorzaty Rozenek jest oglądanie Mundialu. Czeka też na oferty pracy.

Multimedia

Małgorzata Rozenek przyznaje, że lubi leniuchować - oczywiście - na swój sposób. Jej największą pasją są w tej chwili Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, ale myśli też o kolejnych wyzwaniach zawodowych.

- Dużo pracuję, a gdy nie pracuję, to wolę spędzać czas z moimi chłopakami w domu, a zresztą teraz jest mundial, więc oglądamy wszystkie mecze. Niedawno doszłam do wniosku, że sport kosztuje mnie wiele nerwów. Gdy oglądamy mistrzostwa świata, emocje naprawdę czasem sięgają zenitu - przekonuje Rozenek w rozmowie z „Party”.

CZYTAJ TAKŻE: MAŁGORZATA ROZENEK ZARĘCZYŁA SIĘ Z RADKIEM MAJDANEM? [WIDEO] MAŁGORZATA ROZENEK: KOCHAM MUZYKĘ [WIDEO]

Perfekcyjna Pani Domu ujawniła przy okazji, że być może zobaczymy ją w wyjątkowych rolach. - Czekam na nowe wyznania zawodowe i wiem, że z czasem się pojawią. Praca przy „Perfekcyjnej pani domu”" jest bardzo ciekawa. Obecnie prowadzę rozmowy na temat nowych projektów. Chciałabym, żeby kolejne wyzwania również dały mi możliwość ciągłego poznawania ludzi i były po coś, miały konkretny cel. Dlaczego? Bo gdy wiem, że moja praca ma sens, nabieram wiatr w żagle - zapewniła gazetę Małgorzata Rozenek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×