małgorzata socha

"Złotopolscy". Małgorzata Socha jako ponętna Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela. Tak zaczęła się jej kariera. Publikujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Socha jest dziś wielką gwiazdą. Niestety, początki kariery aktorskiej były dla niej trudne. Aktorka przez pewien czas pracowała nawet w branży nieruchomości. Jak zaczęła się jej kariera? W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu "Złotopolscy". Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela.

25.06.2022Złotopolscy

Dzień Dziecka 2022. Te głosy z kreskówek zna każdy! Kto dubbingował najpopularniejsze postacie z filmów animowanych? Oni udzielili głosu w bajkach

Jesteś fanem "Krainy lodu"? A może chętnie wracasz do przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół? Nawet jeśli nie masz dzieci, nikt nie broni Ci oglądania bajek! Czy wiesz, kto udzielił swojego głosu najbardziej znanym postaciom z filmów animowanych i kreskówek? Potrafisz rozpoznać po głosie znanych aktorów? Sprawdź w galerii, kto dubbingował bohaterów bajek!

01.06.2022Ranking

"Przyjaciółki" mają już 10 lat! Tak wyglądały główne bohaterki na początku serialu. Czy czas był dla nich łaskawy?

Już niebawem minie równe 10 lat od emisji pierwszego odcinka popularnego serialu Polsatu "Przyjacółki". Od dekady, w role tytułowych bohaterek wcielają się Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska oraz Magdalena Stużyńska. Pokazujemy, jak wyglądały gwiazdy serialu na początku swojej przygody z serialem. Dostrzegacie różnicę?

22.05.2022Przyjaciółki

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×