małgorzata szczerbowska

"Wieża. Jasny dzień" [RECENZJA]. Jeden wielki metafizyczny trip. Oceniamy debiut Jagody Szelc!

Z debiutem Jagody Szelc mierzyłem się dwa razy; po raz pierwszy na festiwalu filmowym w Gdyni w 2017 roku, gdzie wyszedłem z sali kinowej lekko zdezorientowany, lecz kilka miesięcy później poczułem potrzebę powrotu do tego obrazu. Muszę przyznać, że uwielbiam ten moment, gdy wjeżdżają napisy końcowe, a niemal cała sala kinowa, włącznie ze mną, ma w głowie jedno wielkie O CO CHODZI? Sprawdźcie naszą recenzję filmu „Wieża. Jasny dzień”.

26.03.2018Recenzje

Przeczytaj także:

Najlepsze polskie filmy 2018. Polskie kino na światowym poziomie! "Zimna wojna" czy "Kler"? Sprawdźcie TOP 10 najlepszych filmów! [RANKING]

Rok 2018 przeszedł już do przeszłości, więc to doskonała okazja, aby przyjrzeć się polskim filmom ubiegłego roku. Jak prezentowało się polskie kino w 2018 roku? Które filmy okazały się najlepsze? Czy polskie kino jest już na światowym poziomie? Sprawdźcie nasze zestawienie 10 najlepszych polskich filmów 2018 roku!

01.01.2019Popkulturowy

"Wieża. Jasny dzień". Zobaczcie zwiastun znakomitego debiutu Jagody Szelc! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Wieża. Jasny dzień.” Jagody Szelc, thriller psychologiczny, to objawienie Festiwalu Filmowego w Gdyni. Film został uhonorowany aż trzema nagrodami na festiwalu – Nagrodą za Debiut Reżyserski, Nagroda za Najlepszy Scenariusz i Nagrodą Onetu "Odkrycie Festiwalu". Reżyserka właśnie otrzymała Paszport „Polityki” w kategorii Film za 2017 rok. Kinowa premiera filmu jest zaplanowana na 23 marca.

16.01.2018Wieża. Jasny dzień

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×