małgorzata tomaszewska

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska szczerze o hejcie. "Boję się bardzo tego, co będzie, kiedy mój syn dorośnie"

Małgorzata Tomaszewska jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie", a prywatnie - matką pięcioletniego dziś Enza. Jest także córką bramkarza Jana Tomaszewskiego. Jako osoba publiczna i powszechnie znana, nieobcy jest jej hejt. W rozmowie z dziennikarką jednego z serwisów poruszyła temat tego krzywdzącego zjawiska. - Boję się bardzo tego, co będzie, kiedy mój syn dorośnie - wyznała gwiazda TVP.

15.08.2022Pytanie na śniadanie

Zaczynały jako pogodynki, dziś są gwiazdami show-biznesu! Sykut, Gardias, Tomaszewska, Kuna i inne. Prognoza pogody stała się dla nich przepustką do wielkiej kariery

Okazuje się, że nie tylko tytuł Miss może otworzyć drzwi do wielkiej kariery w telewizji. Obecnie istnieje całkiem spory odsetek gwiazd, które swoją przygodę z mediami zaczynały od roli prezenterki pogody i to właśnie dzięki niej, dziś są jednymi z czołowych postaci w polskim show-biznesie. Kto należy do tej grupy?

03.08.2022Ranking

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska stoi murem za Katarzyną Cichopek i znowu wbija szpilę Marcinowi Hakielowi. "Prywatne sprawy zostawić prywatnymi"

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu skrytykowała postawę Marcina Hakiela od czasu jego rozstania z Katarzyną Cichopek. W rozmowie z Telemagazynem, prezenterka postanowiła ponownie zabrać głos w sprawie rozstania słynnej pary i wyrazić wsparcie dla przeżywającej trudne chwile Katarzyny Cichopek. Jednocześnie skierowała wyraźną aluzję w stronę Marcina Hakiela, nawiązując do jego otwartości na ujawnianie kulisów jego rozstania z aktorką.

17.06.2022Pytanie na śniadanie

"Rolnik szuka żony". Małgorzata Tomaszewska o śmierci Krzysztofa Pachuckiego. Telewizja Polska uczci pamięć o uczestniku programu Marty Manowskiej?

Nagła śmierć Krzysztofa znanego z programu "Rolnik szuka żony" wstrząsnęła zarówno najbliższymi uczestnikami, jak i osobami postronnymi, w tym dziennikarzami związanymi z Telewizją Polską. Także dla Małgorzaty Tomaszewskiej te wieści były szokujące i smutne. Małgorzata Tomaszewska została zapytana, czy stacja, dla której pracuje, planuje uczcić pamięć o zmarłym rolniku.

10.06.2022Rolnik szuka żony

"Wakacyjna Trasa Dwójki". Odmieniony Rafał Brzozowski szaleje z przyjaciółmi na plaży! Tak obecnie wygląda gwiazdor TVP

Telewizja Polska obecnie realizuje pracę związane z nowym spotem "Wakacyjnej Trasy Dwójki", która ma mieć swój początek już 3 lipca. Na planie produkcji, w plażowych kreacjach pojawiły się największe gwiazdy TVP. Nie zabrakło również muzycznych szaleństw na scenie. Na szczególną uwagę zasługuje nowy image Rafała Brzozowskiego, który radykalnie zmienił swój wygląd. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się gwiazdor TVP.

08.06.2022Wakacyjna Trasa Dwójki

Miss Polonia 2022. Małgorzata Tomaszewska skradła całe show! Patrzymy na jej stare zdjęcia i nie wierzymy. Co za kolor włosów!

Małgorzata Tomaszewska jest dziś gwiazdą TVP, ale w przeszłości próbowała swoich sił w konkurencyjnych stacjach. Córka Jana Tomaszewskiego prowadziła programy sportowe, tańczyła również w "Tańcu z Gwiazdami". Ostatnio skradła całe show podczas finału Miss Polonia 2022. Postanowiliśmy przejrzeć jej stare zdjęcia i sprawdzić, jak wyglądała, zanim stała się sławna.

28.05.2022Miss Polonia 2022

"Pytania na śniadanie". Gwiazdy TVP komentują rozwód Katarzyny Cichopek i jej relację z Maciejem Kurzajewskim. "Potrafi rozładować każdy stres"

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, głos w tej sprawie postanowiły zabrać Małgorzata Tomaszewska i Izabella Krzan, które tak jak gwiazda "M jak miłość", współprowadzą "Pytanie na śniadanie". Jedna z nich pokusiła się nawet o komentarz relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

21.05.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora razem od 3 lat! Przylot helikopterem i za małe mokasyny - tak zaczęła się ich wspólna przygoda

Ekranową parą są od trzech lat, choć znają się odrobinę dłużej. Na swój pierwszy wspólny program przylecieli... helikopterem. Z miejsca zrobili wrażenie! Ona zachwyciła naturalnością, on został okrzyknięty "polskim Ryanem Goslingiem". Ona się tremowała, on miał za małe mokasyny, które obtarły go do krwi. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora – już 1 maja będą świętować swoją trzecią rocznicę jako oficjalna para "Pytania na śniadanie".

30.04.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×