Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera odchodzi z TVP po skandalicznym materiale "Wiadomości". Co będzie robić?

Niewielu wie, że Małgorzata Walczak, czyli partnerka Filipa Chajzera pracowała w TVP. Pracowała, bo po aferze, jaka wybuchła w związku z kontrowersyjnym materiałem "Wiadomości", kobieta zdecydowała się zerwać współpracę z nadawcą publicznym. Co będzie teraz robić?

Multimedia

Małgorzata Walczak odchodzi z TVP po materiale "Wiadomości"

Małgorzata Walczak, dziennikarka TVP Info, a prywatnie partnerka Filipa Chajzera odchodzi ze stacji. Powodem ma być szeroko komentowany reportaż "Wiadomości" o Kindze Rusin, w którym pokazano również zachowanie Filipa Chajzera w jednym z wydań "Dzień Dobry TVN".

Czas znowu pożegnać się z TVP...podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci ... W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów... Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam — zaczęła Małgorzata Walczak na Instagramie.

Dziennikarka w dalszej części wpisu przyznała, że sposób, w jaki przedstawiono w "Wiadomościach" jej partnera jest dla niej nie do zaakceptowania.

Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską... wybieram rodzinę i jej dobro. Wszystkim z którymi miałam przyjemność pracować, naprawdę dziękuję za te kilka miesięcy. — dodała Walczak.

Kinga Rusin idzie na wojnę z TVP! Będą pozwy za materiał w "Wiadomościach"Zobacz więcej

Przypomnijmy, że skandaliczny reportaż o Kindze Rusin i "pseudoelicie" z TVN wywołał ogromne poruszenie w sieci. Dziennikarka zapowiedziała już skierowanie pozwów przeciwko TVP i autorom materiału. W sprawę włączył się też aktor Piotr Zelt, który oskarżył "Wiadomości" o zmanipulowanie jego wypowiedzi w materiale o Kindze Rusin. Poruszający wpis zamieścił w mediach społecznościowych Borys Szyc, który również został wspominany w materiale TVP.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Pewnie niech spada i rusinowa rowniez towarzystwo wzajemnej adoracji nikomu nie potrzebne

  14.03.2020 19:48
 • Teodor20 (gość)

  Pracować w TVP to wstyd i hańba. Dobrze Pani robi. Mieć takiego partnera to też hańba. Nie widziałem go jeszcze jak staje na głowie ale wszystko przed nami.

  23.02.2020 18:15
 • Aneta (gość)

  Mała strata...

  22.02.2020 17:32
 • rov (gość)

  Nie wiem kto to jest ale współczuje jej że ma takiego idiotę za partnera jakim jest chjazer.

  22.02.2020 14:02
 • Gość (gość)

  Nikt nie będzie po niej płakał.. Jeśli woli tego tandeciarza od prawdy to jej sprawa. Za kilka lat zmieni zdanie jak się rozstaną

  20.02.2020 16:55
 • chajzer brzmi jak hiena (gość)

  chajzer brzmi jak hiena

  19.02.2020 23:49
 • Nnn (gość)

  To niech odchodzi żadna strata

  19.02.2020 19:37
 • Jolka . (gość)

  Ludzie podzieleni ,wojna wojenka między ludźmi ,politycy z PO podzielili ludzi ,kingusia dawno walczy z TVP i politykami z PiS nie podoba jej się życie w Polsce wyjazd gdzie oczy poniosą tak samo inni ludzie dajcie żyć w spokoju innym ludziom bo jak się czyta kto z kim to zygac się chce ,piszcie o wesołych wydarzeniach a nie o życiu jakiś gogusiow i plastyków ,wystarczy co się dzieje i jakie kłamstwa są w tvn .

  19.02.2020 17:13
 • Paweł (gość)

  Mała strata zdrajców nie potrzebujemy wypierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19.02.2020 16:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×