Małgosiu, jedz! Foremniak ma obsesję na punkcie swojej wagi!

Małgorzata Foremniak (43 l.) to niebywale piękna i atrakcyjna kobieta, która zawsze dba o swój wygląd.

Multimedia

Jak dowiedział się Fakt, gwiazda chce być jeszcze zgrabniejsza i bardziej kusząca. I to za wszelką cenę. Ciągłe diety i ćwiczenia sprawiają jednak, że jurorka "Mam talent" z dnia na dzień niknie w oczach!

Zawsze zaskakuje nas pięknymi kreacjami, makijażem czy fryzurami. Kiedy przechodzi ulicą, oglądają się za nią tłumy mężczyzn, nie mogąc oderwać od niej wzroku. I to nie tylko dlatego, że jest sławna, ale dlatego, że ma piękną figurę. Niejedna nastolatka może pozazdrościć jej takiego ciałka. Jednak - jak twierdzą ludzie z otoczenia gwiazdy - Małgosia nie zawsze jest zadowolona ze swojego wyglądu. Uważa, że może być jeszcze lepiej.

Jak twierdzą nasi informatorzy, gwiazda przywiązuje wyjątkową wagę do swojej figury. Codziennie staje na wadze, by kontrolować kilogramy. Podobno twierdzi nawet, że jest za gruba! Na szczęście nie stosuje drastycznych diet, ale co bardzo martwi jej znajomych, je podobno zdecydowanie za mało.

My też uważamy, że zgrabna figura Małgosi Foremniak nie wymaga już żadnych poprawek. Natomiast odrobinka ciała z pewnością jeszcze by ją uatrakcyjniła. Dlatego prosimy: Gosiu kochana, zjedz coś!

Zobacz również: Popek zrobiła się na nastolatkę. Lepiej jej?

Czytaj także: Foremniak nie chce, żeby jej córki zostały aktorkami Czy uważa się za lepszą? Foremniak zrobiła furorę … w myjni!

Komentarze

Skomentuj
 • model (gość)

  suche stare próchno

  31.08.2010 21:26
 • ggg (gość)

  ( niebywale piękna i atrakcyjna ) jaja sobie robicie

  31.08.2010 19:42
 • zołza (gość)

  jeśli ktoś jest szczupły,a twierdzi,że tak nie jest to jest ANOREKSJA - i tak mi to wygląda-perfekcyjny makijaż,żeby nie było widać samych kości.Niech się opamięta,a Maserak niech Jej pomoże,bo dobrała sobie do głowy,że jak będzie chudsza to młodziej będzie wyglądać- choroba :((

  30.08.2010 16:51
 • zal (gość)

  same kości... szkieletor

  30.08.2010 15:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×