"Mali Giganci" 25.04.2015, półfinał. Odpadł Gang Olafa

To już półfinał "Małych Gigantów"! Sprawdź, co wydarzyło się w 8. odcinku programu!

Multimedia

W półfinale "Małych Gigantów" jako pierwsze zaprezentowały się Czaderki Anety Todorczuk-Perchuć. Angele Villanueva jak zwykle zachwyciła jurorów swoim tańcem z elementami akrobatycznymi. - Jak na ciebie patrzę to ogrania mnie straszna zazdrość. Jak ja bym chciał się tak ruszać! - wyznał Kuba Wojewódzki. Angele otrzymała za swój występ trzy dziesiątki. Alicja Rega zaprezentowała utwór ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Pearl Harbor" - "There you'll be". Agnieszka Chylińska nie kryła wzruszenia: - Doskonały występ! - zauważyła. Wiktoria Gąbka zaśpiewała natomiast w swoim wyjątkowym stylu piosenkę "Nie ma jak u mamy" Wojciecha Młynarskiego. Jurorzy nie mogli przestać zachwalać występ, a Kuba Wojewódzki zaznaczył, że nigdy nie słyszał piękniejszej interpretacji tej piosenki.

CZYTAJ TAKŻE: CZESŁAW MOZIL I JEGO GANG: TO SĄ BARDZO MŁODZI LUDZIE [WIDEO] UCZESTNICY "MAŁYCH GIGANTÓW": W TELEWIZJI JEST FAJOWSKO! [WIDEO]

Przyszedł czas na quiz dla najmłodszych uczestników. Na trudne pytania odpowiadały Wiktoria Gąbka, Małgosia Mundzik oraz Kinga Wieczorek i Staś Neel Borek. Po nim zaprezentował się Gang Olafa pod kuratelą Czesława Mozila. Małgosia i Kacper zatańczyli pasodoble. Agnieszka Chylińska zauważyła, że ciężka praca opłaca się, bo efekt jest oszałamiający. Jurorzy przyznali parze średnią 9,8 pkt. Filip Okoński zaśpiewał "To love somebody" Michaela Buble. Jurorzy przyznali, że piosenka została doskonale wybrana i przyznali Filipowi średnią 9,8 pkt. Na koniec Małgosia Mundzik wyrecytowała wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego "Straszna żaba". - Chyba przestałaś seplenić! Masz świetną dykcję! - zauważyła Katarzyna Bujakiewicz. Małgosia dostała po 10 punktów od każdego jurora.

Trzecia drużyna to Klika Rubika. Adam i Nina zatańczyli taniec współczesny do utworu "Black Widow" wykonywanego przez Iggy Azalea i Ritę Orę. Kuba Wojewódzki przyznał, że fajnie się na nich patrzy, a Agnieszka Chylińska zauważyła, że układ, który zatańczyli był bardzo trudny. Para otrzymała po 10 punktów. Kinga Wieczorek i Staś Neel Borek zaśpiewali "Nie dokazuj" Marka Grechuty. - Wpuszczanie was do tego programu to była zabawa granatem. Odbezpieczonym granatem - stwierdził Kuba Wojewódzki. Kinga i Staś otrzymali same dziesiątki. Ostatnia wystąpiła Oliwia Wieczorek. Jej "Proud Mary" z repertuaru Tiny Turner porwała publiczność i jurorów, od których Oliwia dostała po 10 punktów.

Po podliczeniu punktów, mimo dodatkowego punktu od Kuby Wojewódzkiego za quiz dla Małgosi Mundzik, Filip Chajzer ogłosił, że z programu "Mali Giganci" odpada Gang Olafa. ==== W finale programu spotkają się zatem Czaderki i Klika Rubika!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×