"Mali Giganci 3" odcinek 2. Krupińska, Gąsiorowska i Egurrola zaprezentowali swoje drużyny! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Co wydarzyło się w 2. odcinku 3. edycji "Małych Gigantów"? Wiemy, już kto powalczy o zwycięstwo w drużynach Pauliny Krupińskiej, Agustina Egurroli i Romy Gąsiorowskiej.

Multimedia

Kolejne trzy drużyny w 3. edycji programu "Mali Giganci" wyszły na scenę zaprezentować się przed jurorami: Sonią Bohosiewicz, Agnieszką Chylińską i Kubą Wojewódzkim. Tym razem swoich podopiecznych do występów przygotowali: Paulina Krupińska, Roma Gąsiorowska oraz Agustin Egurrola.

Jurorzy wybrali pierwsze dzieciaki! Tytani, Niezłomni i Pogodni już w programie [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Drużyna Agustina

Pierwsza zaprezentowała się drużyna Agustina Egurroli. Na początek wokalistki - 10-letnia Julia zaśpiewała "It's oh so quiet" Bjork, a 12-letnia Hania wykonała "Clown" Emeli Sande. - Mam wrażenie, że jesteś tak dojrzała, że to twoi rodzice powinni dorosnąć, usamodzielnić się i wyprowadzić się od ciebie - powiedział Kuba Wojewódzki do Hani. - Jesteś bardzo smacznym pączkiem, którym można się nasycić - stwierdziła natomiast Agnieszka Chylińska zwracając się do Julii. W programie została jednak Hania. Czas na prezentację Maluchów. Piosenkę "Cicha woda" wykonała 7-letnia Amelia. Dwa lata młodszy Kuba zaśpiewał natomiast "Karliku, Karliku". Jurorzy czuli niedosyt i poprosili uczestników o dodatkowe występy, po których zdecydowali, że dalej w programie bawić się będzie Amelka. W konkurencji tanecznej zaprezentowały się: Maja i Amanda oraz Nina i Kasia. To właśnie ten drugi duet przeszedł dalej.

Atomy Romy

W drużynie Romy Gąsiorowskiej swój talent wokalny zaprezentowały: 10-letnia Magda oraz 11-letnia Maria. Obie wykonały piosenki Alicii Keys - "No one" oraz "Girl on fire". - Obie macie w sobie taki rodzaj delikatności i pokory - zauważyła Sonia Bohosiewicz. W programie pozostała Magda. Hania i Artur to dwójka dzieciaków, które walczyły o miejsce dla Malucha w drużynie Romy. - To było bardzo dobre - podsumował Kuba Wojewódzki. Jurorzy postawili na Hanię. W konkurencji tanecznej wystąpiły: Oliwia i Kaja oraz Natasza i Oliwia. Po wielu pozytywnych opiniach na temat jednego, jak i drugiego duetu, do kolejnego etapu przeszły Natasza i Oliwia.

Dzieci Jarosława Bieniuka chciały, aby wziął udział w programie? [WIDEO]Zobacz więcej

Supermocne

Jako pierwsze w ekipie Pauliny Krupińskiej zaprezentowały się wokalistki: Oliwia, która zaśpiewała "Unconditionally" Katy Perry i Julia z piosenką "Shake it off" Taylor Swift. Jurorzy dali kolejną szansę Oliwii. Czas na nieobliczalne i nieprzewidywalne Maluchy. 7-letnia Alicja wystąpiła śpiewając "Po co babcię denerwować" Wojciecha Młynarskiego. "Dziecię tkaczy" to natomiast piosenka jej rówieśniczki Matyldy. Jurorzy nie byli zdecydowani i konieczna była dogrywka. - Niezwykła wrażliwość interpretacyjna - zauważył Kuba. W ostateczności obie dziewczynki przeszły do kolejnego etapu! Na koniec tancerki: Nikola i Ada oraz Nina i Paulina, które zostały połączone w parę na castingu. - Nie mogę przestać patrzeć na Ninę. Porwałaś mnie, dlatego stawiam na was - powiedziała Agnieszka Chylińska i oddała decydujący głos na Ninę i Paulinę.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×