"Mali giganci" 9.04.2015, odcinek 8. Sprawdź, która drużyna odpadła tuż przed finałem! [ZDJĘCIA]

Ósmy odcinek "Małych gigantów" to zmagania trzech drużyn. Dodatkowo doszła konkurencja drużynowa - kalambury rysowane. Jedna z drużyn musiała pożegnać się z programem.

Multimedia

Półfinałowy odcinek zaczęły Chyżaki! Weronika i Jeremiasz zatańczyli elektryzującą choreografię w rytm utworu "The Power" Will.i.am i Justina Biebera. - Jesteście wielką niespodzianką. Teraz będziemy czekać na to, co wasz szalony choreograf wymyśli kolejnym razem - stwierdził Kuba Wojewódzki. Para tancerzy otrzymała trzy dziesiątki! Martyna i Dagmara, czyli najmłodsze ogniwa Chyżaków zaśpiewały "Serduszko puka w rytmie cha cha". - Cha cha trochę się rozjechała, ale w którym rodzeństwie się nie rozjeżdża! - wskazała Agnieszka Chylińska, po czym dodała, że to był ładny występ. Dziewczynki dostały średnią punktów równą 9,8. Monika zaśpiewała "In the arms of the angel" Sarah McLachan czym wzruszyła Kasię Bujakiewicz. - Coś pięknego - skwitowała. Jurorzy przyznali maksymalną ilość punktów. Po występach przyszedł czas na kalambury! Grzegorz Hyży rysował hasła, które zostały odgadnięte w 25 sekund!

CZYTAJ TAKŻE:

"MALI GIGANCI" ODCINEK 7. ODPADŁA DRUŻYNA MAGDY MOŁEK! [ZDJĘCIA]
"MALI GIGANCI" ODCINEK 6. WYWIAD Z MARCINEM PROKOPEM I POŻEGNANIE Z KOLEJNĄ DRUŻYNĄ! [ZDJĘCIA]

Kolejna drużyna to Soni Paka! Wiktoria i Alicja zatańczyły do piosenki "Cinema Italiano" Kate Hudson i wcieliły się w prawdziwe gwiazdy na czerwonym dywanie. - Naprawdę pięknie to zagrałyście - wskazała Kasia Bujakiewicz. Tancerki zdobyły same dziesiątki! Kasia zaśpiewała "Do serca przytul psa", a na scenie towarzyszył jej piesek Wito. - To był najlepszy duet jaki widziałem ostatnio (...) Kasia, jesteś zjawiskiem tak rzadkim jak zdjęcie Wojciecha Cejrowskiego w butach - stwierdził Kuba Wojewódzki. Kasia także otrzymała 10! Jako ostatni z Soni Paki pojawił się Piotrek, który zaprezentował piosenkę "True colors". - Były bardzo ładne momenty - podkreśliła Agnieszka Chylińska. Piotr dostał średnią 9,5 pkt. Kalambury z Sonią Bohosiewicz zostały zakończone w 48 sekund.

Podczas quizu zmierzyły się najmłodsi przedstawiciele każdej z drużyn. Dziewczynki odpowiadały na takie pytania jak np. co to są nałogi, gdzie jest koniec świata, co to jest czas, co to jest "dobra zmiana" i kto jest najważniejszy na świecie. Po quizie przyszedł czas na Kadrę Anki. Dominika zaśpiewała "Give me love" Eda Sheerana. - Świetny wybór piosenki do twojej wrażliwości i delikatności - stwierdził Kuba Wojewódzki i tak jak pozostali jurorzy przyznał 10 pkt. Helenka zaprezentowała piosenkę "Rudy rydz" Heleny Majdaniec. Agnieszka Chyliński zaznaczyła, że Helenka ma świetny, indywidualny styl tańca. Nie mogło być inaczej. Jurorzy przyznali po 10! Na koniec Zosia i Michał zatańczyli w rytm "Womanizer" Britney Spears i zachwycili jurorów. Drużyna zyskała same dziesiątki! Anna Dereszowska i dzieciaki poradzili sobie z kalamburami w 1 minutę 2 sekundy.

Po dodaniu punktu za kalambury - dla Chyżaków oraz za quiz - dla Kasi z Soni Paki, wiadomo już było, kto odpada.

W 8. odcinku "Małych gigantów" odpadła drużyna Soni Bohosiewicz - Soni Paka!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×