"Mały Grand Hotel". Polski mini serial komediowy z gwiazdorską obsadą! Gdzie oglądać?

"Mały Grand Hotel" to no nowy miniserial komediowy, do którego scenariusz napisali artyści z kabaretu Paranienormalni i Bartosz Gajda. W obsadzie same znane nazwiska: Kinga Preis, Katarzyna Bujakiewicz, Borys Szyc, Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan i inni. Obok nich gwiazdy polskiego kabaretu - Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Michał Paszczyk, Robert Motyka!

Multimedia

"Mały Grand Hotel" - premiera w niedzielę, 8 września o godzinie 21:30 w Canal+! - sprawdź program tv

Akcja serialu rozgrywa się w zacisznym, tajemniczym hotelu na prowincji w Polsce. Hotel obsługują same nietuzinkowe, lekko „wykręcone” postacie, które pomimo różniących ich cech, wzajemnych animozji i niesnasek, usiłują prowadzić swój hotel najlepiej jak potrafią. W każdym z odcinków przedstawiona zostaje zabawna historia zetknięcia tej niezwykłej grupy z ciekawym gościem z zewnętrznego świata. Jaki jest najlepszy sposób na ukrycie swoich niedociągnięć i wad, aby dobrze wypaść przed gościem?

Marcin będzie próbował zbliżyć się do Aśki? Sylwia i Paweł starają się oswoić z informacją o ciąży!Zobacz więcej

Na planie serialu spotkali się aktorzy i artyści kabaretowi. Twórcy serialu - reżyser Bartosz Konopka, operator Karina Kleszczewska, kostiumograf Ola Staszko - to uznani, często nagradzani filmowcy. W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, która zagra Violę - zmysłową "specjalistkę od szeroko pojętej rozrywki", oraz Katarzynę Bujakiewicz w roli pokojówkę Basię. Gościnnie w serialu pojawią się też m.in.: Borys Szyc, Mateusz Damięcki, Katarzyna Kwiatkowska, Barbara Kurdej-Szatan, Łukasz Simlat i Mariusz Pudzianowski.

Obok aktorów w serialu zobaczymy artystów z kabaretu Paranienormalni: Michała Paszczyka, Roberta Motykę, Rafała Kadłuckiego jako konserwator nie będzie w stanie niczego naprawić, kabaretu Ani Mru Mru: Marcina Wójcika i Michała Wójcika. Scenariusz serialu napisali artyści z kabaretu Paranienormalni i Bartosz Gajda, przez wiele lat związany z kabaretem Łowcy.B.

Kto najbardziej będzie tęsknić za Mariolką? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Irena (gość)

    Czekaliśmy na pierwszy odcinek i nie obejrzeliśmy do końca oczekiwalismy z taką obsadą coś lepszego

    09.11.2019 21:50
  • Irena (gość)

    Czekaliśmy na pierwszy odcinek i nie obejrzeliśmy do końca oczekiwalismy z taką obsadą coś lepszego

    09.11.2019 20:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×