"Mały Zgon". Czego spodziewać się po nowym serialu Juliusza Machulskiego? Gwiazdy produkcji odpowiadają!

"Mały Zgon" to nowy serial komediowo-kryminalny telewizji CANAL+. Głową projektu jest Juliusz Machulski, dla którego jest to powrót do świata serialu. Zapytaliśmy gwiazdy "Małego Zgonu" o pracę z Juliuszem Machulskim i tym, czego widzowie mogą spodziewać się po serialu!

Multimedia

"Mały Zgon" to nowa serialowa propozycja telewizji CANAL+. To szalony projekt sygnowany nazwiskiem Juliusza Machulskiego, czyli mistrza polskiej komedii. Czym jest tytułowy "Mały Zgon"? O to zapytaliśmy Karolinę Gorczycę!

Tytułowy "Mały Zgon" to jest serial Juliusza Machulskiego. Kryminalny. Czarna komedia. W naszym serialu nazwa miejscowości. Co to jest za serial? Jeżeli ktoś zna i lubi kino Juliusza Machulskiego, to wie co to jest za serial, a przynajmniej czego się spodziewać. Myślę, że fani na to czekają. Jednak Juliusz Machulski ma za sobą świetne superprodukcje, komercyjne, ale jednak zapisujące się w naszej historii jako hity, które później były cytowane z pamięci.

"Mały Zgon". Juliusz Machulski zrobił serial lepszy niż swoje ostatnie kiepskie filmy? CANAL+ ma nowy hit?Zobacz więcej

W podwójnej, głównej roli na ekranie oglądamy świetnego Piotra Grabowskiego. Aktor tak opowiedział nam o swoich postaciach:

Ryszardowi trudno odnaleźć się w rzeczywistości. Marek wręcz przeciwnie, tę rzeczywistość, którą ma, w której jest, on kształtuje.

Czego spodziewać się po "Małym Zgonie"? Jak pracuje się z Juliuszem Machulskim? O tym opowiedzieli nam Piotr Grabowski oraz Karolina Porcari.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • jusew (gość)

  Słaby, wyjątkowo nudny. Ledwo zmęczyłem pierwsze dwa odcinki. Potem już nie miałem ochoty oglądać. Szkoda czasu.

  24.03.2020 08:52
 • super serial (gość)

  Świetna czarna komedia. Zabawna , inteligentna. Rewelacyjna gra głównego aktora. Polecam!

  23.03.2020 18:59
 • Jarek (gość)

  Panu Machulskiemu się coś pozajączkowało. Dotrwałem do połowy pierwszego odcinka i starczy

  23.03.2020 16:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×