"Mały Zgon". Oficjalny zwiastun nowego serialu Canal+! Gdzie jest "zadupie inne niż wszystkie"?

"Mały Zgon" to pierwsza serialowa produkcja Canal+, której premiera odbędzie się w 2020 roku. Stacja właśnie zaprezentowała oficjalny zwiastun produkcji, która promowana jest hasłem "Zadupie inne niż wszystkie". O co chodzi?

Multimedia

"Mały Zgon" od niedzieli, 8.03.2020 o godz. 21:30 w Canal+! - sprawdź program tv

Serial zabierze widzów w porywającą, komediowo-kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. Wartka akcja prowadzi przez mazurskie jeziora, lasy i spokojne w teorii miasteczka. A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków…

Już jest pierwszy zwiastun serialu Juliusza Machulskiego dla Canal+Zobacz więcej

W roli głównej zobaczymy Piotra Grabowskiego. W pozostałych rolach Annę Seniuk, Katarzynę Herman, Jacka Komana, Karolinę Gorczycę, Mirosława Haniszewskiego, Grzegorza Przybyła, Karolinę Porcari, Julię Wyszyńską, czy Grzegorza Mielczarka. Wśród twórców, poza Juliuszem Machulskim (producent kreatywny i reżyser) znanym z kultowych polskich komedii, jak "Vabank", "Seksmisja" czy "Kiler", są Maciej Kawalski (scenariusz i reżyseria), Filip Syczyński (scenariusz i reżyseria) oraz Piotr Domalewski (scenariusz). Za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus, natomiast scenografię opracowała Jagna Janicka. Pierwotny pomysł serialu opracował Łukasz Żukowski na zlecenie i pod nadzorem ADHD Warsaw. Producentem wykonawczym serialu jest Studio Filmowe ZEBRA.

"Mały Zgon" - zwiastun

Po "Belfrze", "KRUKU. Szepty słychać po zmroku", "Nielegalnych" oraz "Żmijowisku", "Mały Zgon" to kolejna oryginalna produkcja Canal+ kręcona w technologii 4K.

Nowe seriale Netflix, HBO GO, Disney+, Prime Video i inne. Co oglądać w tym roku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×