"Mały Zgon". Twórcy hitów Viki Gabor nagrali piosenkę do serialu Juliusza Machulskiego! Formacja Hotel Torino zawojuje scenę?

"Mały Zgon" to najnowsza produkcja CANAL+, którego premiera odbędzie się już 8 marca o godz. 21:30, a już teraz prezentujemy singiel "Hunter", który został wyprodukowany przez dwa głośne nazwiska polskiej branży muzycznej – Patryka Kumóra i Dominica Buczkowskiego działających pod nazwą Hotel Torino. Jednocześnie prezentujemy też pierwszy wywiad z twórcami!

Multimedia

Obok tych dwóch nazwisk nie można przejść obojętnie. Tylko w tym roku Kumór i Buczkowski są trzykrotnie nominowani do nagrody muzycznej Fryderyk w kategoriach Producent muzyczny roku, Autor roku oraz Kompozytor roku. Razem współtworzyli hit "Superhero" Viki Gabor, który zapewnił artystce zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2019 roku.

Już jest pierwszy zwiastun serialu Juliusza Machulskiego dla Canal+Zobacz więcej

Jak to się stało, że wspólnie stworzyli singiel promujący nowy serial Juliusza Machulskiego? Artyści o tym wszystkim opowiedzieli nam w wywiadzie, który był ich pierwszym wywiadem jako formacja Hotel Torino!

Piosenka powstała bardzo spontanicznie. W jednej ze scen potrzebowaliśmy motywu wprowadzenia postaci i stwierdziliśmy, że to powinna być piosenka. I tak... powstała piosenka, a następnie stwierdziliśmy, że skoro już tak razem siedzimy, to stworzymy zespół - powiedział nam Patryk Kumór.

Oficjalny zwiastun nowego serialu Canal+! Gdzie jest "zadupie inne niż wszystkie"?Zobacz więcej

Formację Hotel Torino tworzą Patryk Kumór oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Panowie opowiedzieli nam o pracy nad serialem "Mały Zgon", a także zdradzili jakim twórcą jest Juliusz Machulski! Sprawdźcie, jak pracuje się z autorem kultowej "Seksmisji"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×