Małżeński horror Katarzyny Dowbor

Dziennikarka ujawniła prawdę o swoim drugim małżeństwie.

Multimedia

W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku znany dziennikarz Janusz Atlas zwrócił uwagę na młodą dziennikarkę. Poprosił Monikę Olejnik, ich wspólną znajomą, o poznanie go z nią. Skończyło się to małżeństwem Katarzyny Dowborl z Januszem Atlasem.

CZYTAJ TAKŻE: PO TRZECH ROZWODACH KATARZYNA DOWBOR SZUKA PANA Z ODZYSKU KATARZYNA DOWBOR: IDEALNY FACET POWINIEN BYĆ PRZEDE WSZYSTKIM INTELIGENTNY

"Pierwsze dwa lata były idylliczne. Wszędzie razem i bardzo blisko siebie. Dopiero potem się okazało, że przez ten czas Janusz był zaszyty. Ja tego nie wiedziałam. W ogóle nie miałam pojęcia, że ma problem z alkoholem. Potem eksplodowało. Janusz po alkoholu robił się agresywny i nie panował nad sobą... W drugiej fazie naszego związku Janusz był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu. Kiedy mnie uderzył, wzięłam kilka drobiazgów, zabrałam Felkę [jamnika małżonków] pod pachę i wyszłam" - przyznała Dowbor w swojej książce "Mężczyźni mojego życia".

Janusz Atlas nie chciał jednak zgodzić się na rozwód. Walczył o psa, a kiedy go odzyskał, przekonywał, że wciąż kocha żonę, on sam się zmieni, więc rozwód nie ma sensu. Katarzynie Dowbor pomogła kochliwość męża oraz Hanna Bakuła.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA DOWBOR: SCHUDŁAM 16 KILOGRAMÓW DZIĘKI TRENINGOM KATARZYNA DOWBOR W ROLI BUDOWLAŃCA. BĘDZIE PROWADZIŁA PROGRAM "NASZ NOWY DOM" W POLSACIE

"W tym czasie poznał Hannę Bakułę i zaczęła się między nimi love. W końcu zaczął przebąkiwać, że chce się z Hanką ożenić. I pewnego dnia odebrałam telefon. Dzwoni Bakuła: mam pytanie, ty chcesz tego rozwodu? Ja: jasne, że chcę. Ona: dobra, masz załatwione... Hanka oświadczyła Atlasowi, że za niego wyjdzie. Tylko że on był cały czas moim mężem. I podczas kolejnej rozprawy wreszcie zgodził się na rozwód" - ujawniła Dowbor.

Bakuła nie zamierzała jednak dotrzymywać obietnic złożonych Atlasowi, i kiedy jej się oświadczył, dała mu kosza. Ze złości dziennikarz rozbił doniczkę z kwiatem, który przyniósł, oraz podjął nieskuteczną próbę unieważnienia rozwodu z Dowbor.

"Jestem jej dozgonnie wdzięczna" - oceniła Dowbor zachowanie Bakuły.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA DOWBOR POPRAWIA URODĘ KWASEM HIALURONOWYM KATARZYNA DOWBOR W POLSACIE POPROWADZI "NASZ NOWY DOM"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×