"Mam Talent" 8.11.2014. Do finału przeszli Lowzar i Acroart! [ZDJĘCIA]

W drugim półfinale wystąpiło kolejnych ośmiu utalentowanych uczestników. Do kolejnego etapu przeszła dwójka z nich.

Multimedia

Jako pierwsze wystąpiły Barbie Boom, które dostały się do finału dzięki Marcinowi Prokopowi - to on wcisnął złoty przycisk, który teleportuje uczestników z castingów prosto do odcinków "na żywo". Zdaniem Małgosi Foremniak występ dziewczyn był druzgocący. - To były niezłe jaja. Za to kocham Mam Talent, bo tylko u nas dochodzi do takich scen - zaznaczyła Agnieszka Chylińska.

Lekko Pijani tym razem nie podobali się Agnieszce Chylińskiej, która chciała, aby zespół zaśpiewał swój utwór, a nie cover. Występ podobał się natomiast Agustinowi Egurroli i Małgosi Foremniak. Następny na scenie pojawił się Brozi i jego kolorowe kanarki. - Mam mieszane uczucia - powiedziała po występie Małgorzata Foremniak. Przyznała jednak, że zdarzyły się cuda.

Kolejny na scenie pojawił się Pielgrzym, który dał niezwykły popis akrobatyczno-taneczny. - Ty opowiadasz. A najbardziej fascynująca jest ta precyzja, co świadczy o wielkiej świadomości Ciebie, jako tancerze - zaznaczył Agustin Egurrola. Następnie widzów i jurorów zaczarował duet Acroart. Zdaniem Agnieszki Chylińskiej ich występ był najbardziej zaskakujący. Była zachwycona.

CZYTAJ TAKŻE: MAM TALENT - PIERWSZY PÓŁFINAŁ NA ŻYWO. SPRAWDŹ, KTO ODPADŁ! SKY FIGHTERS: TVN NIE UDŹWIGNĄŁ NASZEGO WYSTĘPU W "MAM TALENT"

Patman Crew to trio, które popisało się umiejętnościami tanecznymi w futurystycznym wydaniu. Nie zabrakło kosmicznych strojów i kreatywnych rozwiązań. Mimo to, jurorzy ocenili występ dość krytycznie. Kolejna na scenie "Mam Talent" pojawiła się Izabela Płóciennik, która zaprezentowała swoją wersję utworu "Give me love" Eda Sheerana. Agustin Egurrola zaznaczył, że Iza powinna być jeszcze bardziej odważna. Według Agnieszki Chylińskiej, dobrze się stało, że Iza mogła wystąpić. - Jesteś genialna! - wykrzyczała Małgorzata Foremniak.

Następni na scenie pojawili się chłopcy z czeczeńskiego zespołu tanecznego Lowzar, których do odcinków live bezpośrednio przetransportował Agustin Egurrola. Jurorzy byli zachwyceni. Małgosia Foremniak stwierdziła, że "jeśli tak wygląda piekło, to ona chce tam być".

Po głosowaniu widzów na scenie zostali Iza Płóciennik, Acroart oraz Lowzar, który otrzymał najwięcej głosów. Jurorzy zdecydowali natomiast, że do finału przeszedł duet Acroart.

Do finału przeszli Lowzar i Acroart!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×