"Mam talent". Agustin Egurrola stracił pracę w show TVN?! "Może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy"

Przedstawiciel stacji TVN poinformował media, że Agustin Egurrola nie zasiądzie już w fotelu jurora w programie "Mam talent". Wszystko przez to, że przyjął ofertę TVP. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

TVP niedawno poinformowała, że Agustin Egurrola, najbardziej znany polski choreograf, będzie jurorem w 3. edycji programu "Dance Dance Dance". Transfer gwiazdora związanego dotąd z TVN wzbudził bardzo wiele emocji.

Igor Sokołowski odszedł z TVN24! Dziennikarz wyznał: "To już nie jest moje miejsce"!Zobacz więcej

Decyzję Egurroli bardzo ostro skrytykowały inne gwiazdy TVN, m.in. Kinga Rusin i Michał Piróg. Teraz do sieci trafił nieoficjalny komentarz kierownictwa stacji. W rozmowie z Plotkiem przedstawiciel TVN postawił sprawę jasno.

Kierownictwo TVN jest zniesmaczone zachowaniem Agustina. Tym, że nikogo wcześniej nie poinformował, że zamierza związać się z TVP, a przecież wciąż oficjalnie pozostaje jurorem "Mam talent". Ten show teraz nie jest produkowany z powodu epidemii, ale na pewno powróci, być może już jesienią. Ale w tej sytuacji, oczywiście, Agustin nie zasiądzie w fotelu jurora i może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy, bo okazał się nielojalny

Agustin Egurrola razem zasiadał w jury programu "Mam talent" od 2016 roku. Jest także założycielem grupy tanecznej Volt, którą możemy oglądać podczas wielu koncertów i programów rozrywkowych (m.in. w "Jaka to melodia?"). Jako choreograf współpracował także m.in. z Garou, Rogerem Moorem, Natalią Oreiro czy Boney M.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ona (gość)

  I super, że będzie w publicznej telewizji. Kinia bez publicznej telewizji byłabys dziś nikomu nieznaną kobietą.

  24.02.2021 12:06
 • nnn (gość)

  Cieszę się że będzie jurorem bo kto jak nie on i to w takim super programie !

  20.02.2021 18:39
 • Gosc (gość)

  Augustyn trzymaj się dla mnie niema znaczenia z jaką telewizją współpracujesz jesteś niezwykle ciepłą osobą i nawet jeśli prowadził byś program z Mars i tak bym ciebie oglądała i to są te wolne media!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20.02.2021 13:38
 • Lu (gość)

  Pieprzyć pedałen

  20.02.2021 12:33
 • Ha (gość)

  To piszą t.z.w. wolne media

  20.02.2021 11:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×