"Mam talent". Agustin Egurrola wziął ślub! Choreograf długo ukrywał to w tajemnicy. Dlaczego?

Agustin Egurrola wziął ślub z dala od błysków fleszy. Choreograf dopiero w Nowy Rok zdecydował się pokazać w mediach społecznościowych zdjęcia z uroczystości. Kim jest jego ukochana?

Multimedia

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola w sobotę, 1 stycznia 2021 r. przekazał fanom radosną informację. Słynny choreograf i juror programu "Mam Talent" poślubił swoją ukochaną - Dianę, która jest tancerką. Co ciekawe uroczystość odbyła się już kilka miesięcy temu, jednak dopiero w Nowy Rok choreograf pochwalił się zdjęciami z wesela.

Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!! Razem możemy wszystko !!!Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!! - napisał Egurrola na Instagramie.

Agustin Egurrola pokazał córkę! Carmen wyrosła na śliczną dziewczynkę! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Juror "Mam talent" wcześniej związany był tancerką Niną Tyrką, z którą ma córkę Carmen. Informacja o jego cichym ślubie dla wielu była zaskoczeniem. Na instagramowym profilu Agustina Egurroli posypały się gratulacje od m.in. Izabeli Janachowskiej, Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Piróga czy Kayah.

Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Zobacz galerię

Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jak to (gość)

    Czy 1 stycznia 2021 r. to była sobota, czy ja mam zły kalendarz? Czy 1 stcznia to był piątek, a 02 stycznia 2021 była sobota. Kto pisał artykuł i nie sprawdził kalendarza 2021 r.???????

    03.01.2021 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×