"Mam Talent". Demi Lovato trafiła do szpitala! Młoda gwiazda przedawkowała heroinę? W jakim jest stanie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Demi Lovato trafiła do szpitala! Młoda gwiazda i jurorka "Mam Talent" według plotek przedawkowała heroinę. Rodzina i manager gwiazdy wydali w tej sprawie oświadczenie. Jaki jest stan zdrowia Demi Lovato?

Multimedia

Demi Lovato dochodzi do siebie w szpitalu w Los Angeles. Trafiła tam we wtorek 24 lipca, o czym jako pierwszy poinformował portal TMZ. Według jego źródeł powodem hospitalizacji było przedawkowanie narkotyków. Mówi się, że była to heroina. W sprawie gwiazdy zostało wydane oficjalne oświadczenie. Demi jest przytomna i ze swoją rodziną, która pragnie wyrazić podziękowania dla wszystkich za miłość, modlitwy i wsparcie. - czytamy.

Odniesiono się również do spekulacji co do powodu pobytu Demi w szpitalu.

Demi jest przytomna i obecnie przebywa ze swoją rodziną, która dziękuje wszystkim za troskę, modlitwę i wsparcie. Niektóre informacje, które są podawane przez media, nie są prawdziwe i prosimy o uszanowanie prywatności i nieprzekazywania dalej plotek na temat zdrowia Demi. Najważniejszą rzeczą teraz jest, aby Demi wyzdrowiała" - poinformował manager Lovato.

Ariana Grande stworzy serial ze sobą w roli głównej! [WIDEO]Zobacz więcej

Konkretny powód jej niedyspozycji nie został jednak podany. Wokalistka szczerze mówiła o uzależnieniu od alkoholu i narkotyków. W jednej z ostatnich piosenek zatytułowanej "Sober" miała przyznać się do powrotu do nałogu po 6 latach trzeźwości.

Według najnowszych informacji serwisu TMZ.com, Demi Lovato odmówiła wykonania testu na obecność narkotyków. W mediach społecznościowych gwiazdy i celebryci przesyłają Lovato wyrazy wsparcia. Wpisy opublikowali już Bruno Mars, Lili Reinhart, Lady Gaga, Ariana Grande czy Bebe Rexha. Na portalu Twitter jednym z najpopularniejszych hasztagów jest obecnie #PrayForDemi (ang. módlmy się za Demi).

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×