"Mam talent". Dziarma była odkryciem telewizji TVN, dzisiaj szokuje wyglądem! Jak zmieniła się Agata Dziarmagowska?

Agata "Dziarma" Dziarmagowska była odkryciem telewizji TVN; najpierw wystąpiła w programie "Mam talent", aby później namieszać w show "X-Factor" i szybko podpisać kontrakt muzyczny. Jej płyta do dzisiaj się nie ukazała, ale sama Dziarmagowska coraz częściej eksperymentuje muzycznie, stylistycznie i zwyczajnie zachwyca! Jak zmieniła się Agata Dziarmagowska? Sprawdźcie!

Multimedia

JAK ZMIENIŁA SIĘ AGATA DZIARMAGOWSKA?

Agata Dziarmagowska urodziła się 25 sierpnia 1997 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim i już w najmłodszych latach przejawiała muzyczny talent. To po prostu nie mogło skończyć się inaczej, więc w 2012 roku została zgłoszona do programu TVN "Mam talent", gdzie dotarła do etapu półfinałów.

Dwa lata później Agata Dziarmagowska pojawiła się w programie "X-Factor", co okazało się strzałem w dziesiątkę. Chociaż Dziarma była młodziutka, to już wtedy trudno było jej odmówić charyzmy, co zaowocowało kontraktem z Warner Music Poland i wydaniem singla "Mogę wszystko, nic nie muszę". O dziwo - właśnie w tym samym momencie kariera Dziarmy wyhamowała.

I może całe szczęście, bo dało to Agacie Dziarmagowskiej czas na dopracowanie swojego nowego stylu. Zaczęło się od singla "Incomplete" (2016), który był zapowiedzią nadchodzących zmian, chociaż tak naprawdę dopiero "KAWAII" z 2017 roku było mocnym wejściem z buta w polską branżę rozrywkową. Kontrowersyjny i odważny wizerunek oraz dopracowana muzyka - tak właśnie wyglądała i prezentowała się DZIARMA.

Katarzyna Grabowska - kim jest młoda i piękna gwiazda serialu TVN7? Ile ma lat? Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Dziarma wciąż pracuje nad debiutantką solową płytą. Jej dwa ostatnie single, czyli numery "Coolaid" oraz "Drogie zabawki" (feat. Malik Montana), spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem, więc powiemy to nie bez kozery - debiut Dziarmy to jedna z najbardziej oczekiwanych płyt ostatnich lat!

Jak zmieniała się Agata Dziarmagowska? Jak wygląda dzisiaj? Sprawdźcie!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pati (gość)

    Biedna...kto ją tak pomazał markerem po ciele beznadziejnie. Szkoda ze dodatkowo nie grali w szkole na jej solarowej skórze w kółko i krzyżyk ..... Współczuje jej najblizszym że tak wyuzdanie "eksponuje" swoje ciało.. Sławę powinna zdobywać głosem i talentem a nue seksizmem...

    07.11.2020 10:11
  • Beka w Ożarowie (gość)

    ,,AMERYKANKA" z wioski Ożarów pod Ostrowcem Świętokrzyskim .Buhahahahaaaaa

    03.06.2019 10:21
  • 4ever (gość)

    ,,debiut Dziarmy to jedna z najbardziej oczekiwanych płyt ostatnich lat!" buhahahaaa, chyba eybne ze śmiechu.

    06.05.2019 19:03
  • BEATA (gość)

    Agata Dziarmagowska Gwiazda uwielbiam ją i czekam na płytę w 2019 roku oby była!!!

    23.04.2019 19:40
  • MIR (gość)

    coś poszło nie tak...

    23.04.2019 05:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×