"Mam talent". Klaudia Kulawik wydała nowy singiel: Woman Phenomenally! Jak teraz wygląda finalistka 1. edycji programu TVN?

Klaudia Kulawik popularność zdobyła w wieku 11 lat, kiedy wystąpiła w programie "Mam talent". W życiu młodej wokalistki wiele się od tego czasu zmieniło. Teraz po niemal dekadzie, Klaudia Kulawik powraca ze swoim nowym singlem "Woman Phenomenally". Jak zmieniła się finalistka 1. edycji programu TVN? Przekonajcie się sami!

Multimedia

Klaudia Kulawik jako 11-latka podbiła serca widzów 1. edycji programu "Mam talent". Jurorów zachwyciła już na castingu, wykonaniem utworu "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemiena. W "Mam Talent" dotarła do finału, zajmując w programie ostatecznie drugie miejsce. Po zakończeniu muzycznego talent show Klaudia poświęciła się nauce. Do telewizji wróciła na moment w 2012 roku, promując piosenkę "With A Friend You Know". Teraz znów jest o niej głośno!

Jak zmieniła się Klaudia Kulawik - najsmutniejsza dziewczynka talent show TVN? Zobacz więcej

Klaudia Kulawik - czym zajmuje się finalistka 1. edycji programu TVN?

Klaudia Kulawik wciąż aktywnie działa na scenie muzycznej. Młoda wokalistka studiuje na prestiżowej uczelni British and Irish Modern Music Institute w Londynie i w pełni oddaje się swojej pasji, jaką jest muzyka. Kulawik w 2018 roku zaprezentowała światu swój autorski utwór pt. "Maybe Today". Dziecięca gwiazda w 2019 roku wróciła na scenę muzyczną z kolejnym utworem.

Klaudia Kulawik w utworze "Woman Phenomenally"

Złote dziecko programu „Mam Talent!'' pod koniec lipca br. zaprezentowało w sieci "Woman Phenomenally" - kolejny singiel zapowiadający jej debiutancką EP-kę, która ukaże się już wkrótce na platformach muzycznych. Teledysk do piosenki Klaudii Kulawik możecie zobaczyć poniżej. Jak Wam się podoba?

Klaudia Kulawik na przestrzeni ostatnich 10 lat bardzo się zmieniła. "Najsmutniejsza dziewczynka telewizji" wyrosła na przepiękną kobietę, o czym przekonacie się zaglądając do naszej galerii! Zobaczcie, jak obecnie wygląda Klaudia Kulawik z "Mam talent"!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×