"Mam Talent". Łukasz Świrk ponownie w programie! "Człowiek Flaga" próbuje sił w zagranicznej edycji! Wygra? [ZDJĘCIA]

Łukasz Świrk to akrobata z Wadowic, który doszedł do finału 10. edycji "Mam Talent". W polskiej edycji udało mu się zająć 3. miejsce, ale sportowiec wciąż jest głodny zwycięstwa! "Człowiek Flaga" próbuje teraz sił w zagranicznej edycji "Mam Talent". Czy tym razem uda mu się wygrać?

Multimedia

Łukasz Świrk ma na swoim koncie wiele sukcesów. W 2011 roku zdobył Puchar Świata we wspinaczce na czas. Dwukrotnie był Mistrzem Polski, a czterokrotnie zdobywcą Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zdobył akademickie Mistrzostwo Polski w gimnastyce. Jest również finalistą 10. edycji "Mam Talent" oraz zdobywcą nagrody publiczności. W programie przegrał z 15-letni Lukasem Gogolem grającym na akordeonie.

Akrobata z Wadowic chce jednak jeszcze raz powalczyć o zwycięstwo w "Mam Talent", ale tym razem w czesko-słowackiej edycji, o czym poinformował na swoim Facebooku.

Świeżo po castingu w czesko-słowackim Mam Talent :-) Pochwale się Wam że dostałem 4 razy ANO ! Ale najbardziej cieszy owacja na stojąco publiczności oraz jury - napisał na swojej stronie.

Agustin Egurrola pokazał córkę! Carmen wyrosła na śliczną dziewczynkę! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak wynika z wpisu mistrza podniebnych akrobacji jego występ bardzo spodobał się jury czesko-słowackiej edycji "Mam Talent". Fani sportowca gratulują w komentarzach kolejnego sukcesu i życzą zwycięstwa.

Polski Mam talent podbił to teraz jedzie po kolejne Państwa ! Brawo ! Zdobywca

Gratuluję i mam nadzieję, że tam Cię doceni widownia i odpowiednio nagrodzi

Wygraj ten program, bo na to zasługujesz

Czy tym razem uda mu się wygrać?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×