"Mam talent". Piosenka Agnieszki Chylińskiej została wykorzystana w reklamie? Wokalistka wydała oświadczenie!

W ostatnich dniach zrobiło się głośno wokół jednego z największych hitów zespołu O.N.A. pt. "Znalazłam", który niespodziewanie został... wykorzystany w reklamie znanego sklepu z artykułami RTV i AGD. Głos w sprawie zabrała Agnieszka Chylińska!

Multimedia

Agnieszka Chylińska swoją wokalną karierę rozpoczynała w grupie O.N.A., z którą nagrała swoje pierwsze i do dzisiaj nieśmiertelne przeboje, w tym numer pt. "Znalazłam (Teraz już wiem)". Nic więc dziwnego, że fani wokalistki stale kojarzą te piosenki z Agnieszką Chylińską.

Zapewne wiele osób mocno się zdziwiło, gdy kilka dni temu w telewizji pojawiła się reklama znanego sklepu z artykułami RTV i AGD, gdzie "śpiewające wiewiórki" przedstawiły swoją wersję piosenki "Znalazłam"! Fani byli zaskoczeni do tego stopnia, że głos w sprawie postanowiła zabrać sama Agnieszka Chylińska!

Drodzy. W nawiązaniu do Waszych pytań: Wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór „Znalazłam” (teraz, teraz, teraz) - obecnie z gryzoniami - nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają Oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi. Pozdrawiamy, spokojnych Świąt 🙏❤️🎄🌟 Agnieszka Chylińska i Top Management

"Futro z misia". Udana próba nawiązania do kultowych "Chłopaki nie płaczą" i "Poranku kojota"? Jaki jest nowy film Michała Milowicza?Zobacz więcej

Później managment artystki dodał jeszcze jeden, krótki wpis:

Gdy Agnieszka coś reklamuje, robimy to w sposób oficjalny i raz na „sto” lat:)

Cokolwiek nie mówić o reklamie, marketingowcy sklepu znowu odnieśli ogromny sukces, bo o ich reklamie jest znowu głośno. Kilka lat temu wszyscy mieli już dość przerobionego przeboju Eweliny Lisowskiej, czy teraz podobny los spotka legendarny hit O.N.A.?

Źródło: Agencja TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • W0lny (gość)

  Szkoda przeboju

  29.12.2019 20:33
 • Andrzej (gość)

  noo ciekawe czy teraz bedzie seria chomików z róznymi piosenkami, czy na tym sie skonczy.

  28.12.2019 00:22
 • lee (gość)

  fajnie, podobami sie ma dystans do tych chomików. ja etż mam i to nawet cąłkiem zabawne.

  28.12.2019 00:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×