"Mam talent" sezon 11. Człowiek mówiący echem i taniec na wózku w nowej edycji. Jak reagują jurorzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Mam talent" wraca do TVN. Kto pojawił się na castingach do 11. edycji? W jaki sposób reagowali jurorzy? Zobaczcie zdjęcia i zwiastun nowych odcinków "Mam talent"!

Multimedia

"Mam talent" sezon 11. od soobty, 8.09.2018 o godz. 20:00! - sprawdź program tv

Talentów może być wiele: układanie kostki Rubika z zamkniętymi oczami, mężczyzna prezentujący taniec brzucha, niezwykłe głosy, zapierające dech w piersiach umiejętności fizyczne czy nietypowe zdolności. Już po raz jedenasty jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wyruszy w podróż po Polsce, aby wyłowić te z nich, które wprawiają w zachwyt lub zdumienie, wywołują wzruszenie, uśmiech lub czasem po prostu wciskają w fotel.

Kolejni kandydaci i Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze. Co się działo na castingach? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na scenie „Mam Talent!” zobaczymy mistrzów i szaleńców oraz występy zaprzeczające istnieniu grawitacji i zdrowemu rozsądkowi. To właśnie w tym programie niemożliwe stanie się możliwe. Podpalona kartka papieru może w jednej chwili zamienić się w żywego ptaka, a człowiek stać się echem.

Łzy wzruszenia jurorów będą mieszać się ze łzami szczęścia uczestników. Spotkamy niezwykłych ludzi o fascynujących zdolnościach, którzy właśnie w tym programie pokonają swoje słabości i wykażą się nie lada odwagą. Za kulisami oraz na scenie będzie wspierał wszystkich niezastąpiony duet – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Kto z uczestników tak zachwyci jurorów i prowadzących, że od razu, dzięki złotemu przyciskowi, znajdzie się w odcinkach półfinałowych?

Dwa nowe seriale i reality show o uchodźcach. Sprawdźcie jesienne nowości TVN!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×