"Mam talent" sezon 11. Emilia Nowak zachwyciła jurorów swoim wokalem! Co dziewczynka szykuje na finał? [WYWIAD+WIDEO]

Emilia Nowak to jedna z finalistek 11. edycji programu "Mam talent". Dziewczynka wprost oczarowała jurorów swoim głosem! Czym planuje zaskoczyć w finale? Czy mocno stresowała się przed występem? Sprawdźcie wideo!

Multimedia

EMILIA NOWAK - MAM TALENT

Emilia Nowak ma 12 lat i pochodzi z Leszna. Młoda wokalistka, oprócz szkoły podstawowej, chodzi również do szkoły muzycznej, więc nic dziwnego, że jej wokal już teraz robi ogromne wrażenie. Co ciekawe, Emilka już wcześniej chciała wziąć udział w jakimś talent show i nawet spróbował sił w castingu do programu Voice Kids, ale to nie ten program przyniósł jej sukces.

Redakcja portalu leszno.naszemiasto.pl miała okazję spotkać się z młodą wokalistką i jej rodzicami, aby porozmawiać o planach na finał programu "Mam talent"! Czym zaskoczy? Jak wspomina udział we wcześniejszych etapach programu?

Pierwszy półfinał za nami! Co się wydarzyło w odcinku na żywo? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nasz udział w precastingu w Poznaniu był w pełni spontaniczny. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy. Nie było żadnej kalkulacji szans, czy czegoś podobnego. I udało się – mówi Marta Nowak, mama Emilii.

CZYTAJ WIĘCEJ NA PORTALU LESZNO.NASZEMIASTO.PL

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×