"Mam talent" sezon 11, odcinek 1. Taniec na wózku, akrobacje z pizzą i Camila Cabello na skrzypcach. Kto przeszedł dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Właśnie rozpoczął się 11. sezon programu "Mam talent". Jury w składzie Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Agustin Egurrola ponownie oceniało uczestników. Czy tym razem otrzymaliśmy oryginalne talenty? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 1. odcinku 11. sezonu "Mam talent"!

Multimedia

"MAM TALENT" SEZON 11 - W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 20:00 NA TVN

Jako pierwszy na scenie pojawił się Andrzej Suder, który... robił pizzę w sposób akrobatyczny. Taka akcja nie mogła być zignorowana przez jurorów, więc zawodnik przeszedł dalej! Trzy głosy na tak usłyszała Karolina Majewska, która na skrzypcach wykonała piosenkę Camili Cabello pt. "Havana". Tak to się robi!

Formacja Crate of Wax zaprezentowała doskonały break dance, więc musieli przejść dalej. Nie było innej opcji. W programie znalazło się także miejsce dla... zespołu disco polo Pragnienie Miłości. Było zabawnie, było radośnie i jury zaprosili zespół do dalszego etapu! Można? Można.

Niezwykły taniec w 1. odcinku nowej edycji! [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Trzy razy tak usłyszeć też młody iluzjonista Bartosz Lewandowski. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem! Podobnie było przy wzruszającym występie Marka i niepełnosprawnej Kasi, którzy przepięknie zatańczyli! Joryj Kłoc to formacja ze Lwowa i dla nich także znalazło się miejsce w kolejnym etapie.

Afonso Rodgriguez pochodzi z Portugalii i... naśladuje echo. 3 razy tak i kolejny etap, nie było innego wyjścia. Doskonały okazał się też duet akrobatyczny Duo Destiny, dlatego także awansowali. Bilet do kolejnej rundy otrzymali też Red Heels Dance oraz aktor Tomasz Białek.

Który z występów podobał Wam się najbardziej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mimo tylu edycji poziom idzie w górę, a coraz trudniej zaskoczyć i tym te zaskoczenia są cenniejsze (gość)

    Liczę, że wreszcie wygra talent taneczny. Niesamowity był duet, który zdobył złoty przycisk- absolutnie zasłużenie. Bowiem Duo Destiny to połączenie akrobatyki z tańcem (mam wrażenie, że już ich gdzieś widziałam).Bardzo rozwinęli się też Kasia i Marek, których widziałam kiedyś w programie Tylko taniec. Bardzo kreatywny pokaz. Podobnie jak dziewczyn z Red Heels Dance- super połączenie pole dance z elementami tańca towarzyskiego.

    12.09.2018 18:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×