"Mam talent" sezon 11. odcinek 2. Agustin Egurrola robi "wielbłądzika"! Musisz to zobaczyć! [FRAGMENT ODCINKA]

W 2. odcinku 11. edycji programu "Mam talent" na castingu pojawił się Daniel Okrasa, który wykonuje Belly Dance. Razem z nim na scenę wkroczył Agustin Egurrola. Jak wypadł? Zobacz fragment występu!

Multimedia

"Mam talent" sezon 11. w soboty o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Daniel Okrasa ma 28 lat i pochodzi z Lublina. Jego życie to dwie pasje – szycie i taniec. Na pierwsze zajęcia tańca w zespole folklorystycznym zaprowadziła go mama. W zespole Pieśni i Tańca w Lublinie tańczył 6 lat.

Taniec na wózku, akrobacje z pizzą i Camila Cabello na skrzypcach. Kto przeszedł dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiedy pojawiła się moda na Bollywood zainteresował się innymi formami tańca. W Lublinie nie było zajęć z tańca indyjskiego, więc przyjaciółka zaprowadziła go na taniec orientalny. Ćwiczy codziennie. Jeździ na festiwale tańca orientalnego w Polsce i zagranicą, bierze udział w warsztatach prowadzonych przez międzynarodowe gwiazdy. Na koncie ma wiele medali na konkursach tańca orientalnego w Polsce i na świecie. Jest licencjonowanym sędzią tańca orientalnego w międzynarodowej organizacji AIED. Od pół roku ma swoją firmę - szyje kostiumy do tańców brzucha.

Na castingu do "Mam talent" zaprezentował to, co kocha najbardziej. Razem z nim na scenie pojawił się też Agustin Egurrola! Jak wyglądał ich wspólny występ? Zobacz fragment odcinka!

Agustin Egurrola o trudnej roli jurora. Kto wystąpi w 11. edycji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×