"Mam Talent" sezon 11, odcinek 2. Młody Wodecki, oświadczyny na scenie i złoty przycisk Małgosi! Kto przeszedł dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 2. odcinek "Mam Talent", w którym mogliśmy zobaczyć, jak przebiegał krakowski casting do programu. Na scenie zobaczyliśmy m.in. młodego Wodeckiego, specjalistę od garów. Złoty przycisk wykorzystała z kolei Małgosia. Sprawdźcie, co się wydarzyło w "Mam Talent"!

Multimedia

"Mam Talent" sezon 11, odcinek 2. - co się wydarzyło?

Kolejne castingi do "Mam Talent" za nami. W 2. odcinku jurorzy - Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Agustin Egurrola odwiedzili Kraków. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Daniel Okrasa. -Było w miarę precyzyjnie, ale nie do końca podobał mi się styl - ocenił Egurrola. -Pierwszy raz mamy mężczyznę, który tańczy taniec brzucha i trzeba to docenić, ale twój występ był za słaby - dodała Małgosia Foremniak. Aby mógł przejść dalej na scenie musiał pojawić się Agustin i razem z nim zatańczyć "wielbłądzika". Tak też się stało!

Marcin Maciejczak zaśpiewał "Zacznij od Bacha" i swoim wykonaniem doprowadził do łez Agnieszkę Chylińską. -Pokazałeś mi, jak bardzo mi Zbyszka brakuje - powiedziała wzruszona przewodnicząca jury. Pozostali jurorzy też byli zachwyceni jego wykonaniem - wszyscy byli na "tak".

Taniec na wózku, akrobacje z pizzą i Camila Cabello na skrzypcach. Kto przeszedł dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po przerwie zobaczyliśmy m.in. młodego perkusistę Szymona Urbanowicza i japoński duet, który zaprezentował muzyczne show na bębnach. W obu przypadkach jurorzy byli na "tak". Krzysztof Star to showman, ale jego muzyczny występ nie porwał jury. -Wydaje mi się, że trafił do złej telewizji. Chciał się chyba dostać na Woronicza - skomentował Marcin Prokop.

"MAM TALENT" SEZON 11 - W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 20:00 NA TVN

Następnie zobaczyliśmy występ siostry Szymona - Moniki, która śpiewa. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności. -Jak już zrobisz tą wielką karierę, to pamiętaj, że Chylińska ci klaskała - skomentowała przewodnicząca jury. Dla niej również znalazło się miejsce w kolejnym etapie.

Trangresja to śląsko-dąbrowski zespół, grający szeroko pojęty alternatywny rock. -To jest cudowne, że ja słyszałam o czym to jest, świetna dykcja, niezwykły wokalista - oceniła Agnieszka Chylińska. Chłopaki przeszli do kolejnego etapu. Adrian Sugier pokazał, jak kręcić kółka z dymu. W tym przypadku jurorzy też byli na "tak".

Magik - Michał Kulig pokazał najstarszy trik w historii iluzji. -Myślę, że masz wszystkie cechy, które są potrzebne, aby być wspaniałym, czarującym, inteligentnym iluzjonistą - powiedziała Małgorzata Foremniak. Pozostali jurorzy też kupili jego show! Anna Sosińska zaprezentowała taniec fusion. Jurorzy nie mogli oderwać od niej wzroku i byli na "tak". -Ciśnienie w moim mózgu jest niewyobrażalne - ocenił jej Agustin Egurrola.

Agustin Egurrola robi "wielbłądzika"! Musisz to zobaczyć! [FRAGMENT ODCINKA]Zobacz więcej

Następnie zobaczyliśmy występ Francuza z gitarą, który oczarował Małgosię Foremniak do tego stopnia, że wcisnęła złoty przycisk! -Śpiewaj niech ludziom złagodnieją serca - powiedziała. Tomasz Kozłowski, który "skleja" piosenki i oświadcza się ukochanej na scenie! W prezencie ślubnym jurorzy postanowili dać im trzy razy "tak".

Zespół Cała Praga Śpiewa rozbawił całe jury. -Powiem krótko: myślę, że będziecie hitem tej edycji - powiedziała Małgorzata Foremniak. Oni również przeszli do kolejnego etapu "Mam Talent"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Antypisol (gość)

  Do mana....

  Ty PISÓWO. OGLADAJ SOBIE TV PIS I TV TRWAM TAM JEST LEPSZY SCHOW DLA CIEBIE. ODPUŚĆ SOBIE TE ŻAŁOSNE KOMENTARZE TY GNIDO!!!!!!!!!!!!!!!!

  16.09.2018 23:31
 • Ewa (gość)

  Piosenka La bohema - REWELACJA!!!!

  16.09.2018 11:30
 • krychu (gość)

  gdzie mozna oglądnąć to jeszcze raz ?

  16.09.2018 10:33
 • mana (gość)

  Kolejdy zasrany programik zmalpowany od amerykanskich psow. ZALOSNA PUBLICZKA lizaca dupcie uczestkikom ktorym wydaje sie ze sa mega gwiazdusiami ZEEEEEENADAAAAAA!!!!!

  15.09.2018 23:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×