"Mam talent" sezon 11. odcinek 5. Anioł na scenie, niezdecydowany Agustin i kolejny Złoty Przycisk! Kto zachwycił na castingu w Gdańsku? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Na castingu w Gdańsku nie brakowało talentów! W 5. odcinku "Mam Talent" zobaczyliśmy zjawiskowych tancerzy i młodziutką wokalistkę, która skradła nie tylko serce jurorów, ale również Marcina Prokopa. Zobaczcie, co wydarzyło się w programie i kto przeszedł do kolejnego etapu!

Multimedia

"Mam talent" sezon 11. w soboty o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Za nami casting w Gdańsku do 11. edycji "Mam Talent". Jako pierwszy przed jurorami zaprezentował się Ton der Kinderen z Holandii. Śpiewa od 4 lat, ale dopiero od pół roku pobiera lekcje. -Jesteś nieprawdopodobnie sympatycznym człowiekiem - zachwycała się Małgosia Foremniak. -Stajesz się zjawiskowy na tej scenie - dodał Agustin. Ton przeszedł do kolejnego etapu "Mam talent".

Anita Hofman swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat, kiedy uczyła się naśladować ruchy swojego największego idola Michaela Jacksona. Pewnego dnia Anita poznała tańce latynoamerykańskie, w których się zakochała - specjalizuje się w salsie kubańskiej i reggaeton. -Czekałam na jakąś petardę i w końcu odpaliła - powiedziała Małgosia Foremniak. -*Masz dziewczyno talent, po prostu! - skomentowała Agnieszka Chylińska. Anita Hofman również przeszła do kolejnego etapu.

Po przerwie na scenie zaprezentowali się FIVE BARS WARRIORS, czyli grupa pięciu pasjonatów trenujących street workout. -Wspaniałe wykonanie - komplementowała ich Małgosia Foremniak -Chłopaki cierpiałem razem z wami - uśmiechnął się Agustin Egurrola. Grupa również przeszła do kolejnego etapu.

Triki z czapką, raperski występ i kolejny Złoty Przycisk! Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Javier Vargas od 12-tego roku życia śpiewał w chórze kościelnym, grał na gitarze i organach. W każdej chwili wolnej gra na gitarze, na charango - niewielkim andyjskim instrumencie strunowym, który uważany jest w Boliwii za instrument narodowy; na zampoñii - tradycyjnym andyjskim instrumencie dętym, oraz na fletni pana. -To był dla mnie szok - oceniła jego występ Agnieszka Chylińska. Nie udało mu się przejść do kolejnego etapu programu, tak jak: Damianowi Szydze, The Futers i Jessi Biczy.

Anuujin Ganchimeg "Anuka" kiedy rozgrzewa głos, śpiewa Osiecką. W Polsce mieszka ponad 10 lat, tutaj zaczęła nowe, drugie życie. Nocami maluje obrazy. W przyszłości chce połączyć aktorstwo i śpiew. Jurorzy byli zachwyceni jej występem. -To było bardzo mocno, bardzo głębokie, bardzo przejmujące - mówiła przejęta Agnieszka Chylińska. -Miałam wrażenie, że za tobą jest orkiestra, której nie było. To było dramatyczne przedstawienie - dodała oszołomiona Małgosia Foremniak. Jurorzy byli oczywiście na "TAK".

Natalia Sinkiewicz i Adam Jukes brali udział w ubiegłorocznej edycji „Mam Talent!” przechodząc do półfinału. Ciąża Natalii uniemożliwiła jednak im kolejny występ. W marcu tego roku urodziła im się córeczka - Nel. -Jesteście wspaniali, piękne show, takie występy są oczekiwane w tym programie - skomentowała Małgosia Foremniak. Para tancerzy na rolkach również przeszła dalej.

Grupa EWENEMENT PLUS to grupa tancerzy złożona z rodziców dzieci trenujących w szkole Wojtka Koguciuka. Inspiruje ich taniec pod każdą postacią od hip-hopu po popping. Zdecydowali się wciąć udział w programie "Mam Talent", bo chcą "zarazić" energią innych emerytów i mieć, co opowiadać wnukom. -Miłość od pierwszego wejrzenia. Jakie wy macie jaja - mówiła zachwycona Małgosia Foremniak. Formacja przeszła dalej.

Dziewczynka w papilotach, kolejny Złoty Przycisk i psy na scenie. Kto przeszedł dalej? [CO SIĘ WYDARZYŁO]Zobacz więcej

60-letni Bogdan Szymańczak to autor utworu "Czy pamiętasz tamte chwile", który znalazł się w złotej 13 Listy Szlagierów TV Silesia. Jurorzy nie docenili jednak jego castingowego występu. Tuż po nim na scenie pojawiła się skrzypaczka Kamila Malik. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jej talentu. Do kolejnego etapu przeszli też Riccardo i Klaudia oraz Karolina Szkiłądź - uczennica w 3 klasie szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku - nastolatka zachwyciła nie tylko jury, ale również Marcina Prokopa, który wcisnął Złoty Przycisk!

Red Juliette 5 lat temu odkryła burleskę. Przygodę z tańcem i sceną rozpoczęła dzięki rodzicom, którzy zapisali ją do zespołu tanecznego, a potem wozili dwa razy w tygodniu na próby i ćwiczyli z nią w domu przed lustrem trudniejsze kroki. Jako dziecko i nastolatka dużo występowała, a potem przez wiele lat uczyła się różnych form tańca, jednak z czasem zaczęło jej brakować tzw. „magii sceny”. Kiedy okazało się, że jest za niska, aby dołączyć do profesjonalnych formacji tanecznych, postanowiła znaleźć własną drogę. Burleska była wówczas bardzo modna, więc szybko zainteresowała się tym rodzajem performensu i od pierwszej chwili poczuła, że był to strzał w dziesiątkę! Podczas jej występu czerwony przycisk wcisnął Agustin, który chwilę później wycofał się z tej decyzji. -Ja chciałem powiedzieć, że to była wielka pomyłka, przepraszam - zaczął choreograf. Kasia przeszła do kolejnego etapu.

Na koniec zobaczyliśmy występ gitarzysty Dariusza Krupy. -Ależ ty jesteś łobuz Dariusz. Podobasz mi się jako mężczyzna, artysta, muzyk - skomentowała Agnieszka Chylińska. Wszyscy jurorzy byli na "TAK".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Natalia (gość)

  Zazdrosna? O co? I czy komentarz to wyrazal? Raczaj zwracal uwage na plytkosc Agustina...

  07.10.2018 18:53
 • Ja (gość)

  Natalia zazdrosna? Pani (przez baaardzo duże P) Agnieszka Chylińska jest największym talentem tego programu! Niegdyś nie bardzo za nią przepadałem, a teraz uważam ją za bardzo mądrą, dowcipną, błyskotliwą kobietę. Przepraszam, że Panią nie doceniałem.

  07.10.2018 15:17
 • Natalia (gość)

  Taaaa jak sobie ta ruda w peruce tylko tamczyla to tu zbokowi sie nie podobalo a jak sie rozebrala to juz inna rozmowa. Agustin dno i kilometry mulu. Porazka.

  07.10.2018 15:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×