"Mam talent" sezon 11. odcinek 7. Agata Kruszelnicka, 10-letnia gwiazda hip-hopu w ostatnim odcinku castingowym! [FRAGMENT WYSTĘPU]

W 7. odcinku 11. edycji "Mam talent" zobaczymy ostatnie występy castingowe. Przed jurorami zaprezentuje się m.in.10-letnia Agata Kruszelnicka, której pasją jest hip-hop. Jak na jej popisy taneczne reagowali jurorzy?

Multimedia

"Mam talent" sezon 11. w soboty o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Agata Kruszelnicka ma 10 lat i pochodzi z Kuźni Raciborskiej. Swój talent odkryła w wieku 7 lat podczas udziału w warsztatach tanecznych. Po pierwszym kontakcie z techniką tańca street dance wiedziała, że to jest styl, który jej odpowiada i bardzo chciała kontynuować naukę tańca właśnie w tej technice.

Muzycy z Fan Art, niewidomy mały pianista i duet na monocyklu. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [CO SIĘ WYDARZYŁO+WIDEO]Zobacz więcej

Od końca 2014 roku należy do zespołu tanecznego SKAZA w Raciborzu gdzie ma możliwość rozwoju w kilku technikach tanecznych. Przede wszystkim w ukochanym street dance, ale również w technice tańca współczesnego i jazzowego oraz akrobatyce. Laureatka wielu festiwali tanecznych. Nie zdarzyło się, żeby nie wróciła ze złotym medalem.

Czy zachwyci swoim tańcem jurorów "Mam talent"? Oprócz kolejnego castingu, jury wybierze półfinałową 40-tkę. Czy wśród półfinalistów będzie Agata? Zobacz fragment jej występu!

Dziewczynka w papilotach, kolejny Złoty Przycisk i psy na scenie. Kto przeszedł dalej? [CO SIĘ WYDARZYŁO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×