"Mam Talent" sezon 11. odcinek 9. Drugi półfinał za nami! Arina Gabrielyan oraz Kasia i Marek w finale programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Drugi półfinał 11. sezonu "Mam Talent" za nami. Oprócz półfinałowych występów: tancerzy, wokalistów i muzyków, zobaczyliśmy również gościnny występ finalistów 5. edycji "Mam Talent" - Multivisual. Sprawdź, komu udało się przejść do kolejnego etapu programu!

Multimedia

"Mam talent" sezon 11. odcinek 9. - co się wydarzyło?

Drugi półfinał "Mam Talent" otworzył zespół akrobatów GravitiaArt z Warszawy. -Jesteście zawodowcami. Oglądanie Was to jest wielka przyjemność - oceniła Małgorzata Foremniak. Jej zdanie podzielił zarówno Agustin Egurrola, jak i Agnieszka Chylińska.

Po przerwie na scenie zaprezentowała się Anna Węklar. Występ trenerki akrobatyki powietrznej chwycił za serce jury. -Bardzo piękny, klimatyczny występ. Chciałbym dostać taką walentynkę. Jeżeli chodzi o sam występ, to zabrakło mi jednak ekstremalnego momentu - ocenił Agustin Egurrola. -Jak tu być merytorycznym? To był taki występ bardzo uczuciowy, zazdroszczę ci tak subtelnych emocji - dodała Agnieszka Chylińska.

Pierwszy półfinał za nami! Co się wydarzyło w odcinku na żywo? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2. półfinale "Mam Talent" zobaczyliśmy też występ Afonso Rodriguesa. Echo Man rozbawił jurorów do łez. -Dla mnie jesteś niezwykły. Zrobiłeś wspaniałe show - zachwycała się Małgosia Foremniak.

Krystian Walczak - 26-letni wokalista estradowy ze Świnoujścia zaśpiewał w półfinale "Mam Talent" swój utwór pt. "Winny". -Krystian masz taką barwę głosu, sam jesteś taki sympatyczny, jak śpiewasz. Cudownie się ciebie słucha - powiedziała po jego występie Małgorzata Foremniak. Mnie urzekła szlachetność tego występu i taka dobra energia, którą masz - dodał Agustin Egurrola.

Następnie zobaczyliśmy muzyczny występ Reggaeside. -Jesteś w tym autentyczny, tak trzymaj - ocenił Agustin Egurrola. -Myślę, że waszą muzyką scalacie ludzi - dodała Małgosia Foremniak. Skrzypaczka Karolina Majewska zagrała w półfinale słynne "Show must go on". -Jesteś mistrzynią, ale wolę twoją odsłonę z castingu - przyznał Agustin Egurrola. -Podzielam zdanie Agustina. Czekałam, aż się tu coś wydarzy... - dodała Małgorzata Foremniak.

Oto półfinałowa 40-tka uczestników. Sprawdź, kto wystąpi w odcinkach na żywo! [LISTA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tuż po jej występie zaśpiewała Arina Gabrielyan. Jurorzy byli wzruszeni jej wykonaniem. Zwracali uwagę na prawdę i stylowość młodej wokalistki. -Jesteś niezwykła - powiedziała Małgosia Foremniak. -Wzruszasz, a to jest najważniejsze, kiedy wychodzisz na scenę - dodała Agnieszka Chylińska.

Na koniec 2. półfinałowego odcinka zobaczyliśmy poruszający występ Kasi i Marka. Agustin Egurrola zwracał uwagę na profesjonalizm tancerzy. Tego samego zdania były jego koleżanki. -Kiedy patrzyłam na was pomyślałam sobie, że życie jest piękne - zakończyła Agnieszka Chylińska.

Do finału głosami widzów awansowała Arina Gabrielyan. Głosami jury w finale zobaczymy również Kasię i Marka!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • malinka (gość)

    Szukam piosenki która jest puszczana na końcu odcinka pół finału 11 sezon

    10.11.2018 22:17
  • gratuluję zwycięzcom tego półfinału, głównie Kasi i Markowi (gość)

    Arinie oczywiście też choć nieustannie zdumiewa mnie i zastanawia upór widzów w głosowaniu na występy wokalne w tym show. Osobiście uważam, że wokaliści powinni stanowić minimum tego pr., bo są inne tego typu stworzone typowo z myślą o śpiewających. Dla mnie były ze 3 inne występy, które spokojnie mogłyby trafić do finału. Nie zmienia to faktu, że wszystkim półfinalistom i finalistom gratuluję sukcesu.

    06.11.2018 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×